Těhotná od ženicha žena zničila svatbu a dostala se na video

V americkém městě Detroit v Michiganu na svatbu přišla těhotná žena a narušila svatební obřad. Video bylo zveřejněné na platformě TikTok.

Svatba / Zdroj: TikTok

Záběry z incidentu natočil jeden z pozvaných hostů. Na záznamu je vidět, jak nomanželé stojí a poslouchají řeč kněze. Obřad přerušila rozzuřená žena, která zůstala mimo záběr. Křičí na ženicha: „Anthony! Předstíráš, že mě neznáš? Zapomněl jsi dneska na prášky na psychiku?“.

Kněz ignoroval slova ženy a pokračoval v čtení slavnostních slibů ženicha a nevěsty. Pak žena opět křičela: „Anthony, vím, že mě slyšíš! Chováš se, jako bychom byli cizí… čekám od tebe dítě.“

Svatba / Zdroj: TikTok

Dcera nevěsty nevydržela a hodila směrem k těhotné ženě kytici květin. „Vypadni z matčiny svatby! Co je to jako s tebou? Co je s tebou špatně?“ křičela dcera nevěsty. Video je přerušeno, když dcera spěchá k ženě, která zkazila oslavu.

Svatba / Zdroj: TikTok

Video publikované v TikToku získal zhruba deset milionů zhlédnutí, 1,8 milionu lajků a desetitisíce komentářů.

„Dívala jsem se a myslela jsem si: „otoč kameru, otoč kameru“,“ napsali uživatelé sítě.¨

Svatba / Zdroj: TikTok

„Kameramane, udělal jsi špatně! Měl jsi natočit místo, kde se odehrávalo to nejzajímavější,“ podporovali ostatní mladíci.

Někteří diváci se dokonce ptali, zda existuje pokračování videa.

@danielleondemand

Pregnant 🤰🏾side chick crashes wedding #foryoupage #drama #wedding #sidechick

♬ original sound – DANIELLE ON DEMAND

PSALI JSME: SVATBA S PRASATY A PEJSKY: PÁR POZVAL NA OSLAVU VŠECHNA SVÁ ZVÍŘATA

PŘIPOMÍNÁME: SVATBA SE SLAVILA HLASITĚ: NEVĚSTA NAJEDNOU ZBLEDLA. MEZI HOSTY VIDĚLA MIROSLAVA. JEJÍ PRVNÍ LÁSKA, SE KTERÝM SE ROZEŠLA KVŮLI JEHO MATCE, KTERÁ NECHTĚLA, ABY SI LÉKAŘ VZAL ZDRAVOTNÍ SESTRU

Share