Rodině hrozí pokuta až tisíc dolarů, protože příliš brzy vyzdobili dům vánočními světly

Rodině z Westchazu na Floridě v USA hrozí pokuta ve výši 1000 dolarů za to, že předčasně používali vánoční ozdoby k dekoraci svého domova.

Ukázalo se, že dům byl zdoben dekoratéry, které rodina najala speciálně. Oni chtěli vytvořit elegantnější a slavnostní výzdobu svého domu. Ale protože dekoratéři neměli volné termíny před Vánocemi, rodina se s nimi musela dohodnout o něco dříve, a to 6. listopadu.

Vánoční výzdoba domu / Zdroj: tsn.ua

„A když jsou zapnuté (světla), opravdu vypadají dost dobře a děti jsou z toho nadšené a vyvolává to u nich úsměv,“ řekl otec Michael Moffa.

Ačkoli je rodina s výsledkem spokojená, sdružení Westchase Community uvedlo, že dekorace byly vystaveny brzy. A 2 dny po výzdobě domu rodina obdržela dopis od bytové sdružení, ve kterém je uvedeno, že vánoční ozdoby nemohou být provedené ke Dni díkůvzdání, a že oni musí zaplatit pokutu za porušení až 1000 dolarů.

Vánoční výzdoba domu / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Dopis naštval místní komunitu poté, co o něm Michael Moffa napsala na Facebooku. Právník sdružení uvedl, že zpráva byla vydána pouze tehdy, když si soused stěžoval na světla.
Dodali, že před uložením pokuty by se mělo hlasovat.

„Chápu, že existují pravidla, ale je to trochu moc,“ dodal Michael Moffa.

PSALI JSME: ČEŠI VYJÁDŘILI SVŮJ NÁZOR NA UZAVŘENÍ VÁNOČNÍCH TRHŮ A POVINNÉ OČKOVÁNÍ: PRŮZKUMU SE ZÚČASTNILO PŘES DVA TISÍCE LIDÍ

PŘIPOMÍNÁME: PRINCEZNA DIANA PODVEDLA CHARLESE PRVNÍ, TVRDÍ BÝVALÝ ZAMĚSTNANEC KRÁLOVSKÉHO PALÁCE

Share