Muž náhodou zjistil, co si o něm tchyně myslí doopravdy

S rodiči manželky jsem měl vždy normální vztah, jsme manželé už šest let. Bydlíme v bytě, který nám darovala tchyně, je to byt její matky. Zpočátku jsem se cítil velmi nepohodlně, říkal jsem, že tu budeme bydlet dočasně, dokud si nekoupíme vlastní bydlení, ale tchán a tchyně říkali, že mají jedinou dceru a tento byt byl vždy určen pro ní.

Rodina / ilustrační foto / Zdroj: kolobok.ua

Proč kupovat, když je kde bydlet. Postupem času jsem si na to zvykl, myslel jsem si, že v zásadě mají pravdu a dva roky po svatbě jsme si koupili s manželkou auto.

Máme dvě děti, jsou velmi vázány na dědu s babičkou, moji rodiče také žijí v našem okolí, ale v životě mých dětí nemají takový význam, což mě velmi mrzí. Ale je tu vina i mé maminky, která dala přednost dětem mé sestry.

Rodina / ilustrační foto / Zdroj: kolobok.ua

Nejdřív jsem se na to urážel a teď jsem rád, že mají tak milující prarodiče. Ke mně se chovají také jako k synovi, což je velmi vzácné. Z mé strany je také respektuji a vždy pomáhám, pokud je to nutné, zejména na chalupě. Ale to, co jsem nedávno slyšel, mě nepříjemně zasáhlo. Nevěděl jsem, že moje tchyně je tak pokrytecká.

Rodina / ilustrační foto / Zdroj: kolobok.ua

Jednou jsme byli všichni na chalupě, manželka s dětmi šla k rybníků a já zůstal, musel jsem se podívat na auto, ale tchyně si asi myslela, že jsme všichni pryč. A pak jsem zaslechl její rozhovor se sousedkou, která říkala, že jste dobrý zeť. Byl jsem velmi rád, když slyšel taková slova, ale pak tchyně řekla: „Vždyť přišel na všechno připravené, proč by neměl být dobrý?“.

To jsem od ní nečekal. Ona si myslí, že se bojím, že ztratím všechno, a proto se chovám normálně? Nikomu jsem nic neříkal, ani manželce, abych nevyvolával skandál a hádky, pro mě je klid v rodině důležitější. Ale nemůžu se přinutit, abych se choval stehně ke tchýni. Bojím se, že to nevydržím a jednou jí vše řeknu.

Rodina / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: TCHYNĚ NÁM DAROVALA NA SVATBU S JEJÍ STARŠÍ DCEROU ŽEHLIČKU, SVÉ MLADŠÍ DALA BYT. A TEĎ CHCE BYDLET U NÁS

PŘIPOMÍNÁME: MOJE TCHYNĚ SE MĚ MNOHOKRÁT SNAŽILA ZBAVIT. A PAK SE JÍ TO JEDNOHO DNE TÉMĚŘ PODAŘILO

Share