„Svět potřebuje více takových teplých okamžiků“: Video, ve kterém malá sestra každý den víta své bratry ze školy, dojalo spoustu lidi na internetu

Americká koučka a blogerka Brittany Muddamalle je maminkou 4 krásných dětí, která má na Instagram až 70 tisíc followerů. S nimi sdílí zábavná a rodinná videa. Tentokrát potěšila fanoušky dojemným videem se svou dcerou Emilií v hlavní roli.

Dojemné video / Zdroj: Instagram

Na videu je vidět, jak drobeček, který se nedávno naučil chodit, vyběhl na chodník a čekal na návrat svých tří starších bratrů ze školy. Když je uviděla, radostně vykřikla „Ahoj!“ a začala běžet vstříc. Kluci si také hned všimnou sestřičky a vrhli se k ní s křikem: „Emmy! Vidím tě!“.

Dojemné video / Zdroj: Instagram

Mamince se podařilo tento dojemný okamžik natočit na mobil. Takové milé setkání se podle ní odehraje doslova pokaždé, když se kluci vrátí domů.

Dojemné video / Zdroj: Instagram

Dojemné video nabralo téměř 99 tisíc lajků. Téměř 3 tisíce uživatelů zanechalo komentáře pod videem, které byli velmi dojaté takovým vztahem v rodině:

Dojemné video / Zdroj: Instagram

„Svět potřebuje více takových teplých okamžiků!“

„To je to nejlepší, co jsem kdy viděla.“

„Oh, to je čistá láska.“

PSALI JSME: „JEJÍ ŽÁDOST JE ABSURDNÍ“: DCERA NECHCE JÍT NA SVATBU SVÉHO OTCE KVŮLI PODMÍNKÁM, KTERÉ JÍ STANOVILA JEHO NEVĚSTA

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ SE DOZVĚDĚL O ZRADĚ SVÉ MILOVANÉ OD ANONYMA: CO MÁ DĚLAT

Share