„Její žádost je absurdní“: Dcera nechce jít na svatbu svého otce kvůli podmínkám, které jí stanovila jeho nevěsta

Dívka sdílela svůj příběh na zdroji Reddit. Její biologická matka zemřela na rakovinu a 42letý otec plánuje vzít si 28letou ženu jménem Alice. Dcera upřímně řekla, že nemá moc ráda otcovu novou milenku. Začal s ní totiž chodit osm měsíců po smrti maminky. Ale snaží se chovat k nevěstě korektně.

„Snažím se být dostatečně zdvořilá, když je blízko, nebo se mnou začne mluvit. Táta ji nikdy nenutil, abychom si s ní vybudovali vztah. A vidím, že ani ona o to nemá zájem,“ vypráví dívka.

Dívka / Zdroj: life.24tv.ua

Nedávno ale veškerá situace se zhoršila. Nevěsta požádala, aby dívka udělala několik věcí. Pak bude svatba dokonalá. Jeden z bodů se jí ale moc nelíbil.

„Za prvé, chci, abys ostříhala vlasy. Za druhé, nenos podpatky. Za třetí, udělej jen lehký make-up a nepoužívej falešné řasy,“ řekla mi Alice. Odpověděla jsem, že můžu udělat druhý a třetí bod. Ale nebudu si stříhat vlasy. Moje matka milovala mé vlasy a pomáhala mi, aby byly husté a zdravé. Zdědila jsem od mámy blonďaté a vlnité vlasy. Takže si je nechám na dlouho,“ popisuje situaci dívka.

Dívka / Zdroj: life.24tv.ua

Je to zvláštní, ale Alice obvinila dívku, že projevuje neúctu a chce ji zastínit na svatbě. Otec se snažil situaci v klidu vyřešit, ale dcera mu oznámila, že si nebude ostříhat vlasy.

„Řekla jsem, že její žádost je absurdní a raději na jejich svatbu nepřijdu, než abych se ostříhala,“ tvrdí autorka přispěvku.

Podle ní jsou tyto požadavky skutečně nespravedlivé. Koneckonců, Alice nic takového nežádala od ostatních hostů. Dívka však neví, co má dělat, protože nechce zklamat svého otce. Množí lide podpořili dívku v komentářích.

Matka a dcera / ilustrační foto / Zdroj: kenguru.plus

„Prosím, nestříhej si vlasy kvůli jejímu šílenství. A buď opatrná. Nedivil bych se, kdyby se tě pokusila ostříhat sama.“

„Tvoje tělo je tvoje volba. Pokud má Alice strach, že ji zastíní patnáctiletá dívka, má vážné problémy.“

Dívka všem poděkovala za podporu a napsala, že stejně nebude stříhat si své vlasy. Pokud na tom budou trvat, tak na svatbu prostě nepůjde.

PSALI JSME: TATO VIZÁŽISTKA PROMĚŇUJE SVÉ KLIENTKY VE SKUTEČNÉ KRÁLOVNY

PŘIPOMÍNÁME: CHLAPEC SE ROZHODL NAPRAVIT NESPRAVEDLIVOU SITUACI, KDYŽ STAŘÍ PSI ZŮSTANOU NAVŽDY V ÚTULKU

Share