Chlapec se rozhodl napravit nespravedlivou situaci, když staří psi zůstanou navždy v útulku

Než se osmiletý Robie setkal s novými adoptivními rodiči, žil ve strachu a ponížení: byl bit, týrán, jeho život se zdál být peklem. Teprve s Marií a Charlesem Gayovými poprvé poznal, co je to láska a náklonnost. A také se naučil, že s ostatními tvory lze nekonečně soucítit.

Pes Buffy / Zdroj: youtube.com

Například staří psi, kteří již ztratili naději na to, že se dostanou z útulku do rodiny. A přesně to rodinka Gayových dělala celý život. A tato skutečnost Robieho k těmto lidem ještě více připoutala.

Mladý Robie Gay a jeho psi / Zdroj: duck.show

Když byl Robie v rodině třetím rokem, tak se rozhodl, že vezme psa jménem Buffy, byl to starší pes z útulku. A chlapec byl opět dojat laskavostí těchto lidí.

Pes Buffy / Zdroj: youtube.com

Jednoho dne se však při rutinní návštěvě kliniky ukázalo, že nemůže podstoupit lékařsky nezbytné čištění zubů a extrakci zkaženého zubu – nesnesl by anestezii ani sedativa, protože měl beznadějně poškozené ledviny. A dál už to bude jen horší a nejhumánnější by bylo pomoci psovi odejít ze života bez utrpení.

Pes Buffy / Zdroj: youtube.com

Zklamaní Charles a Marie se rozhodli, že zavolají i svého syna. Marie šla po chlapce do školy a Robie vzal situaci vážně a řekl, že by si přál, aby Buffy byla v posledních chvílích před odchodem do psí duhy obklopena svými blízkými.

Mladý Robie Gay a jeho Buffy / Zdroj: duck.show

A tak se stalo. Chlapec se k ní přitulil a nepustil ji z náruče, dokud jí v hlubokém spánku nepřestalo bít srdce. Žena sdílela na internetu podobenství těchto okamžiků, na nichž Robie pevně objímá usínající Buffy a pláče. A samotný příběh se rozšířil díky místním médiím na začátku loňského roku.

 

PSALI JSME: CO JE TŘEBA VĚDĚT PŘI VÝBĚRU PSA Z ÚTULKU: DŮLEŽITÉ TIPY A UPOZORNĚNÍ

PŘIPOMÍNÁME: KRÁLOVSKÁ RODINA MÁ DŮVOD K RADOSTI: MLADŠÍ BRATR VÉVODKYNĚ KATE SE OŽENIL S KRÁSNOU BLONDÝNKOU

Share