Muž se dozvěděl o zradě své milované od anonyma: Co má dělat

Poměrně nepříjemný příběh popsal 28letý muž na populárním serveru Reddit. Lidé autora podpořili, protože milovaná sama nevěděla, proč ho podvedla. Mimochodem, jsou spolu dva a půl roku a už jsou zasnoubeni.

Muž / Zdroj: life.24tv.ua

Vše začalo anonymní zprávou v aplikaci WhatsApp. Byly tam screenshoty korespondence jeho milované s nějakým mužem, kde diskutovali o společném sexu. Později dívka ještě dodala: „Jsou to dobré vzpomínky, ale byly to chyby.“

Jak se později ukázalo, snímky poslala manželka toho samého muže, s kým podvedla přítelkyně autora. Nejdřív tomu muž vůbec nevěřil, ale milovaná to potvrdila.

Muž / Zdroj: life.24tv.ua

„Prý neví, proč to udělala. Také mi potvrdila, že mě miluje a nechce ukončit vztah. A slíbila, že udělá vše, aby situaci napravila,“ napsal autor příspěvků.

Teď má muž neskutečně depresivní náladu. Je velmi zamilovaný do své přítelkyně, ale nechápe, jak to milovaná vůbec mohla udělat.

„Možná to byla jen jednorázová chyba 22leté dívky? Zda dokážu jí někdy odpustit a zapomenout? Co mám dělat?“ zeptal se na radu uživatelů Redditu.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Lidé většinou doporučili chlapci, aby se s dívkou rozešel. Koneckonců, všechno se může opakovat znovu:

„Podvádění není chyba, ale volba. Neztrácejte čas s takovými lidmi, ale prostě jdi dál.“

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

„Snažil jsem se zůstat se svou přítelkyní po nevěře. Měli jsme dobré dny, krásné dny, ale nikdy nebyly takové jako předtím. Důvěra zmizela. Respekt taky. Sexuální přitažlivost také zmizela.“

PSALI JSME: „ŘEKNI LUKÁŠI, ŽE JSEM HO VŽDYCKY MILOVALA“

PŘIPOMÍNÁME: „A KDO SE BUDE STARAT O DÍTĚ?“: FOTKY 72LETÉHO RICHARDA GERE UDĚLANÉ PAPARAZZI NAŠTVALY FANOUŠKY

Share