“Svatba byla pompézní”: Miluše Bittnerová prozradila, jak vypadala její veselka za 3 200 korun

43letá česká herečka Miluše Bittnerová před několika dny navštívila pořad 7 pádů Honzy Ďedka, ve kterém se rozhodla promluvit o své netradiční svatbě, kterou herečka utajila, protože během veselky byla na invalidním vozíčku kvůli náročnému těhotenství.

“Svatba byla monumentální a pompézní. Všichni čtyři, kdo jsme tam byli, na ni budeme vzpomínat,” řekla herečka, která se vdala za svého partnera Rendu dva dny před porodem svého prvního potomka.

Miluše Bittnerová/Zdroj: youtube.com

Podle slov Bittnerové, se svým manželem se připravili k porodu dítěte, a rychle se rozhodli, že chtějí se vzít. Kvůli tomu pár jel do Mělníka, kde svatba i proběhla. Herečka také řekla, že na svatbě byli jen 4 lidí, a to bývala přítelkyně jejího manžela a také kamarádka Miluše.

Pár na svatbě neměl prstýnky, jenom v rukách Miluše byla kytka a herečka přijela do Mělníku na invalidním vozíčku. Svědkům herečka zakázala fotit, a kvůli tomu žádná informaci o její svatbě na internetu není.

Miluše Bittnerová/Zdroj: facebook.com

Herečka prozradila, že se svým manželem udělala svatbu za 3200 korun, což je hrozně málo, ale manželové byli po ní velmi šťastní. Hned po svatbě Miluše porodila dceru, kterou rodiči pojmenovali Alžbětou.

Na invalidním vozíčku herečka začala jezdit kvůli těhotenství, kvůli kterému jí odešlo koleno. Teď Bittnerová se cítí moc dobře a žádné zdravotní problémy nemá.

Miluše Bittnerová se svou dcerou/Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: PAVEL KŘÍŽ SLAVÍ 60. NAROZENINY: HEREC NERAD MLUVÍ O SOUKROMÉM ŽIVOTĚ A TAJNĚ SE OŽENIL

PŘIPOMINAME: KDO JE NA SNÍMKU: SLAVNÁ HEREČKA VZPOMNĚLA NA SVÉ DĚTSTVÍ A UKÁZALA FOTO S MAMINKOU

Share