„Před 23 lety jsem jí našel u popelnice“: jak dnes vypadá adoptivní dcera Mithuna Chakrabortiho

Toho charismatického herce určitě znají mnozí. On se stal široce známý ještě v 80 letech, mimochodem řečeno, náš hrdina také dostal do Guinessovy Knihy rekordů: je to jediný herec, který získal hlavní role ve více než 350 filmech!

Mithun Chakraborti / Zdroj: zamechatelno.fun

Kromě toho, asi před 20 lety se Mithun stal nejvíce zajištěným mužem své země, podnikal a dokonce odkoupil slavný fotbalový klub.

Chakroborti se oženil, společně s vyvolenou vychovali tři syny, ale dnes budeme vyprávět neuvěřitelný příběh o holčičce této rodiny.

Mithun Chakraborti / Zdroj: zamechatelno.fun

Kde byla podle vás ta holčička nalezena? U popelnic! Když se o tom Mithun a jeho žena dozvěděli, pevně se rozhodli vzít dívku k sobě. Nebylo to pro ně snadné, ale po chvíli se jím podařilo stát se pro malou Dishani pěstouny.

Mithun Chakraborti s dcerou Dishani / Zdroj: zamechatelno.fun

Je to už 23 let, co se tato rozkošná dívka objevila v domě Chakraborthy. Vyrůstala v atmosféře skutečné lásky a necítila se opuštěná.

Dishani / Zdroj: zamechatelno.fun

Mimochodem, dívka se rozhodla jít ve stopách Mithuna a stát se herečkou. Momentálně studuje v zahraničí na jedné prestižní akademii.

Dnes je Chakrabortimu 70 let. Vzhledem k věku již nemůže vést bývalý způsob života, ale náš hrdina přiznává, že je obklopen pozorností a péčí blízkých.

Dishani / Zdroj: zamechatelno.fun

I když je jeho milovaná Dieshanie nyní daleko, snaží se s ní komunikovat co nejčastěji a podporovat ji ve všech začátcích.

Dishani / Zdroj: zamechatelno.fun

PSALI JSME: KOLEMJDOUCÍ SI JI ČASTO PLETOU S DCERAMI: MATKA SEDMI DĚTÍ VE SVÝCH 46 LETECH VYPADÁ JAKO 20LETÁ DÍVKA

PŘIPOMÍNÁME: MINI-HÜRREM: DCERA MERYEM UZERLI VYRŮSTÁ JAKO OPRAVDOVÁ KRÁSKA A JE CELÁ MÁMA

Share