Kdo je na snímku: slavná herečka vzpomněla na své dětství a ukázala foto s maminkou

Holka, kterou vidíte na fotografii je přesně ta, kdo se vždy usmívá od ucha k uchu. Malá holčička se světlými vlasy je známou herečkou, a její maminka je Jiřina Bohdalová, která je jednou z nejpopulárnějších hereček 20. století

Jiřina Bohdalová a Simona Stašová/Zdroj: instagram.com

Usměvavá holčička se jmenuje Simona Štašová, která již od dětství měla šibalský úsměv. Herecký talent Simona zdědila po své mamince, a také po babičce Mařence Bohdalové, která byla velmi známou divadelní herečkou.

Přesně babička známé herečky považovala smích za lék. Simona portálu Novinky sdílela, že smích může pomoct zvítězit téměř všechny emocionální problémy. “Na otázku, proč se pořad tak srdečně směje babička odpovídala, že na neduhy a trable je smích ta nejlepší medicína,” řekla Štašová.

Podle Simony její babička měla dost těžký život, ale i přesto se smála, což jí hodně pomáhalo. Na svém Instagramu herečka se pochlubila fotografii, na které sedí u své maminky na klíně a šibalský se usmívá.

Simona i po rozvodu svých rodičů neplakala díky smíchu a také díky tomu, že spolu všichni moc dobře vycházeli. Se svou maminkou Simona má úžasný vztah a Jiřina je pro ní velkým příkladem nejen v herectví, ale i v soukromí.

Jiřina Bohdalová a Simona Stašová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “V PODSTATĚ JSEM ŠŤASTNÁ I TEĎ”: HEREČKA BÁRA MOTTLOVÁ PROMLUVILA, JAK ŽIJE PO ROZCHODU SE SVÝM PARTNEREM

PŘIPOMINAME: PAVEL KŘÍŽ SLAVÍ 60. NAROZENINY: HEREC NERAD MLUVÍ O SOUKROMÉM ŽIVOTĚ A TAJNĚ SE OŽENIL

Share