“V podstatě jsem šťastná i teď”: Herečka Bára Mottlová promluvila, jak žije po rozchodu se svým partnerem

34letá herečka Bára Mottlová se považuje za jednu z nejkrásnějších žen v České republice. Bohužel její krása jí moc nepomáhá, protože po rozchodu se svým partnerem Josefem Kůrkou je sama.

Bára Mottlová/Zdroj: instagram.com

Bára portálu Super před pár dny prozradila, že novou lásku vyhledávat nebude, protože je jistá, že láska musí přijít sama. “Když přijde, budu šťastná, ale v podstatě jsem šťastná i teď,” řekla herečka, která si mysli, že nikdy ve svém životě nebyla šťastnější.

Její bývalý partner byl fitness trenérem, a díky tomu Bára také začala sportovat, což je viditelné na její krásné postavě. Bára také nemá žádnou dietu, protože chce trochu přibrat do nafukovačky.

Bára Mottlová/Zdroj: instagram.com

Před pár dny Bára se fotila se známými fotbalisty a hokejisty, se kterými nafotila novou kolekci triček, část výdělku z prodeje kterých bude věnována charitě.

Herečka také prozradila, že si koupila nový fotoaparát, a to znamená, že všichni fanoušci ji mohou uvidět v roli fotografky. Bára během pandemii už byla prodavačkou a teď se živi jako realitní makléřka.

Bára Mottlová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “SEDÍM DOMA U POČÍTAČE, MÁM HOME OFFICE”: JAKOU NOVOU PRÁCI SI NAŠLA HEREČKA LUCIE ZEDNÍČKOVÁ

PŘIPOMINAME: AŇA GEISLEROVÁ ZNOVU ODLETĚLA DO BRITÁNII: ZNÁMÁ HEREČKA PROMLUVILA O POVINNĚ KARANTÉNĚ A O NATÁČENÍ V NOVÉM SERIÁLU

Share