Aňa Geislerová znovu odletěla do Británii: Známá herečka promluvila o povinně karanténě a o natáčení v novém seriálu

44letá česká herečka Aňa Geislerová už ve svém rodném státu skoro nepracuje. Podruhé za měsíc odletěla do britského Liverpoolu, kde zahraje v novém britském seriálu The Ipcress File (Případ Ipcress).

Aňa Geislerová/Zdroj: instagram.com

Herečka na svém Instagramu napsala, že po příletu na britský ostrov se nastěhovala do hotelu, ve kterém musela být v povinné desetidenní karanténě. Aňa v anglickém městě byla sama, a kvůli tomu během karantény jen poslouchala hudbu a také četla knihy.

Aňa také denně cvičila, aby před natáčením byla ve formě. Po desetidenní karanténě herečka si splnila svůj malý sen. Aňa 20 minut plavala na lodi, kterou během karantény z oken hotelu viděla každý den.

Aňa Geislerová/Zdroj: instagram.com

Po plavání herečka odjela na letiště, ale žádný návrat do ČR ještě neplánuje. Aňa ztvárnila roli krásné dámy z osmdesátých let 20. století a zahrála si v letadle, což se ji hrozně líbilo.

“Jsem lovec zážitku a vzpomínek a tohle bude mít v mě sbírce extra poličku,” napsala na svém Instagramu Geislerová, která je velmi šťastná, že má možnost pracovat v Británii.

Aňa Geislerová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “CHCI ZA SVOJE ZDRAVOTNÍ, SOCIÁLNÍ POJIŠTĚNÍ A DANĚ VAKCÍNU, KTEROU SCHVÁLILA EVROPSKÁ UNIE ”: AŇA GEISLEROVÁ DRSNĚ PROMLUVILA O RUSKÉ VAKCÍNĚ V ČESKÉ REPUBLICE

PŘIPOMINAME: “VE DVOU SE ŽIJE LÍP”: HEREC JIŘÍ KRAMPOL PROMLUVIL O NOVÉ LÁSCE

Share