«Slyšel jsem všechno»: Po 10 letech v kómatu se muž probral a dokázal najít svou lásku

V roce 1991, kdy bylo Martinu Pistoriusovi pouhých 12 let, chlapec nečekaně upadl do kómatu.

Podivný případ se stal pro lékaře skutečnou záhadou. Vyšetření nenašlo u Martina žádnou patologii, ale přece on v takovém stavu byl deset let.

Muž byl 10 let v komatu / Zdroj: YouTube

Martin se probral v roce 2001. Vše se odehrálo zcela nečekaně. Když se probral, řekl, že po celou dobu mohl slyšet, co se děje kolem a dokonce i něco vidět přes polokrytá víčka. Ale neměl možnost se ani pohnout. Postupně se Martin zotavil, i když už nemohl znovu začít chodit a pohyboval se na vozíku.

Muž byl 10 let v komatu / Zdroj: kindhearts.com.ua

A po deseti letech (je vidět, že to číslo bylo pro něj osudové) se Martin setkal se svou láskou Joannou.

Pár snil o dětech, dokonce si koupili spoustu dětských věci. Ale Joanna nemohla otěhotnět. Jak ukázalo lékařské vyšetření, Martin nemohl mít děti. Zoufalý pár prodal všechny dětské věci, aby nebyly smutnou připomínkou.

Muž byl 10 let v komatu / Zdroj: kindhearts.com.ua

Po několika měsících se však Joanna začala cítit podivně, podobně jako toxikóza. Ukázalo se, že navzdory všem prognózám se ženě podařilo otěhotnět!

Muž byl 10 let v komatu / Zdroj: kindhearts.com.ua

Joanna je moc ráda, že se jim s Martinem konečně splní sen. Koneckonců, po tom všem, co zažil, si jako nikdo nezaslouží štěstí.

Muž byl 10 let v komatu / Zdroj: kindhearts.com.ua

PSALI JSME: RODIČE SNILI O DALŠÍM DÍTĚTI A KDYŽ PŘIŠLI K LÉKAŘI, ZTRATILI DAR ŘEČI: NA ULTRAZVUKU UVIDĚLI CELÝCH 5 DĚTÍ

PŘIPOMÍNÁME: CHLAPEC STRÁVIL 62 DNÍ V KÓMATU A LÉKAŘI UŽ NEMOHLI NIC UDĚLAT: ALE JEHO BRATR DOKÁZAL NAJÍT JEN PAR SLOV, KTERÁ OKAMŽITĚ VRÁTILY CHLAPCE ZPĚT K ŽIVOTU

Share