Syn Dády Patrasové Felix Junior: jak vypadá a čím se ve dnešní době zabývá Slováček mladší

25letá zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková pochází s hvězdné rodiny, kde jsou její rodiči Felix Slováček a Dagmar Patrasová hudebník a herečka. Ale kromě Anny Julie hvězdná rodina má další děti, které se také rozhodli udělat uměleckou kariéru.

Anna Slováčková/Zdroj: instagram.com

Anna Julie je jednou z nejpopulárnějších zpěvaček v ČR, která talent a úžasný hlas zdědila od svých rodičů. Loni fanouškům ukázala písničku s jedním z nejpopulárnějších zpěváků v ČR Pokáčem. Má také sestru Renou Slováčkovou, která se také rozhodla udělat uměleckou kariéru, a živi se ve dnešní době jako herečka a dabérka.

Felix Slováček a jeho dcera René/Zdroj: denik.cz

Anna Julie také má bratra Felixe Slováčka mladšího, který v roce 2021 oslavil své 38. narozeniny, a ve dnešní době se také věnuje umění. Syn Felixe Slováčka hraje v zahraničním symfonickém orchestru, a také udělal ze svého hvězdného otce a maminky prarodiči, protože před 10 lety jeho manželka porodila mu syna.

Felix Slováček mladší/Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: „JE TO TAKOVÁ INFORMACE, SE KTEROU SE POTŘEBUJU TROŠKU SAMA SŽÍT“: ZPĚVAČKA A HEREČKA ANNA SLOVÁČKOVÁ POTĚŠILA SVÉ FANOUŠKY A PROZRADILA, ŽE JE KONEČNĚ ZDRAVÁ

PŘIPOMINAME: “JE TO TAKOVÝ TĚHOTENSTVÍ“: ZPĚVAČKA SLOVÁČKOVÁ SE POCHLUBILA NADCHÁZEJÍCÍ NOVINKOU

Share