Skupina neznámých potřísnila ruské velvyslanectví v Praze v noci na neděli

Skupina lidí potřísnila kečupem zeď ruského velvyslanectví v Praze. O tom informuje na svých webových stránkách portál České Noviny.

Ruské velvyslanectví/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Skupina lidí, která v noci ze sobotu ne neděli potřísnila kečupem ruskou ambasádu již jsou zadržené policii. Jeden z účastníků prozradil motiv, že to mělo znamenat krev a upamatovat dvě oběti výbuchu v muničním areálu ve Vrběticích.

Andrej Babiš/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

O přestupku informoval mluvčí policie Jan Daněk. V neděli ráno už podle dostupných informací kečup na zdi nebyl. “Na místě jsme ztotožnili sedm osob podezřelých z přestupkového jednání na úseku majetku,“ uvedl Daněk.

Andrej Babiš/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Všechny účastníky již jsou zadržení policií. Policejní zásah se uskutečnil bez zbytečných komplikaci. Policie následně bude touto věci se zabývat.

Andrej Babiš/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Událost se uskutečnila poté, co premiér České Republiky Andrej Babiš včera večer oznámil, že česká strana má odůvodněné podezření, že do exploze muničního areálu ve Vrběticích před sedmi lety byli zařazeni příslušníci ruské tajné služby GRU.

ČTĚTE TAKÉ: HAMÁČEK DO RUSKA NEPOLETÍ: ANDREJ BABIŠ A VICEPREMIÉR SDĚLILI DŮVOD ZRUŠENÍ CESTY

PSALI JSME: BABIŠ VYZVAL LIDI KE SPOLUPRÁCI, ABY SE ČESKO VRÁTILO DO NORMÁLU CO NEJDŘÍV: PREMIÉR UVEDL TERMÍN, KDY SE TO MŮŽE STÁT

Share