Rok po odchodu Jiřího Menzela do hvězdného nebe: Vdova Olga zveřejnila tajné snímky

Známý herec a režisér Jiří Menzel odešel na pravdu boží přesně před rokem kvůli koronaviru, se kterým bojoval několik týdnů. Vdova Olga Menzelová se rozhodla na svém Instagramu sdílet snímek, které doteď nikdo neviděl.

Jiří Menzel/Zdroj: youtube.com

Mezi Olgou a Jiřím byla obrovská láska, a spolu byli velice šťastní, což i dokazuje fotografie, kterou ukázala vdova. Podle ní, zveřejněný snímek byl vyfocený před 7 lety v rámci vzpomínání režiséra na jeho nejúspěšnější oscarový film Ostře sledované vlaky.

Jiří Menzel a vdova Olga/Zdroj: instagram.com

Olga svému zesnulému manželovi také poslala dojemný vzkaz, ve kterém napsala, že počítá každý den od smrti Jiřího Menzela. “Jaký to byl vlastně bezstarostný život, kdy všechno se zdálo být nesmrtelné a navěky,” napsala Olga.

Podle jejich slov, po smrti jejího manžela se všechno změnilo, a její život se stal těžším. Olze manžel moc chybí, protože vždy byl její největší oporou. Vdova také napsala, že Jiří zůstane navždy v jejím srdci, a nikdy ho nezapomene, protože láska neumírá.

Jiří Menzel se svou rodinou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: „TAKŽE S TÍM VEDU TAKOVÝ CELOŽIVOTNÍ VNITŘNÍ BOJ“: TEREZA BRODSKÁ PROZRADILA, ŽE NECHTĚLA BÝT HEREČKOU, ALE ZVOLILA CESTU NEJMENŠÍHO ODPORU

PŘIPOMÍNÁME: 79LETÝ HEREC ZE SERIÁLU SANTA BARBARA SE OŽENIL S MLADOU FANYNKOU. JAK ŽIJE PÁR PO 10 LETECH

Share