Koupila jsem si byt a registrovala ho na sebe: Celá rodina mého manžela se kvůli tomu na mě naštvala

Vyrůstala jsem v chudé rodině. Rodiče pracovali v továrně, takže si nemohli dovolit koupit byt nebo auto. Roky odkládali peníze, aby mě vzali na moře. Ale to není hlavní věc. Studovala jsem dobře a dokázala jsem se dostat na prestižní univerzitu. Tam jsem vlastně potkala svého exmanžela.

Dívka / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Brzy jsme se rozhodli, že se začneme bydlet spolu.

Byli jsme obyčejní studenti, takže jsme žili skromně. Peníze jsme neměli, takže o svatbě se ani nesnilo. Prostě jsme spolu žili a užívali si bezstarostného mládí.

Po absolvování univerzity můj milovaný našel práci ve velkém podniku. Tak jsme dokonce dokázali nashromáždit částku na skromný svatební večírek. Pak jsem si i já našla práci. Všechno se zlepšilo.

A najednou se stali nečekaní: ženich byl propuštěn z práce těsně před svatbou. Neodsuzovala jsem ho, snažila jsem se ho podporovat a uklidňovat, že to zvládneme. Finanční zajištění bylo zcela na mě. Milovaný hledal práci, ale vše bez úspěchu.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Rozhodla jsem se vzít hypotéku a pomalu ji splácet. Rodiče mi pomohli s první splátkou. To jsem manželovi neřekla, protože jsem si myslela, že s tím majetkem nemá nic společného. Když se o tom dozvěděla budoucí tchyně, tak z toho udělala opravdový skandál. Říkala, jak jsem si mohla dovolit zapsat bydlení ne na manžela, ale na sebe. Ale já to považovala za hloupé, vždyť k bytu nepřispěl ani korunu!

Ženich ze začátku byl na mé straně, ale pak ho máma přesvědčila. Snažila jsem se ignorovat jeho návaly a nevěnovat tomu pozornost. Když opravy skončily, pozvala jsem všechny do bytu. Nikdo nepřišel, všichni se rozhodli bojkovát.

Po půl roce mě milovaný oficiálně požádal o ruku během rodinné večeře. Ale tchyně doslova plivla v mou stranu. Celá rodina manžela byla proti našemu sňatku kvůli mému činu.

Tchýně, syn a snacha / Ilustrační foto / Zdroj: 74.ru

Je to moje chyba? Co byste udělal na mém místě?

PSALI JSME: OSTUDA JAKO HROM: SYN SE ZAMILOVAL DO STARŠÍ ŽENY, DO MÉ KAMARÁDKY

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA PORODILA HOLČIČKU V 11 LETECH. JEJÍ DCEŘI JE UŽ 14 LET, JAK ŽIJÍ DNES

Share