„Takže s tím vedu takový celoživotní vnitřní boj“: Tereza Brodská prozradila, že nechtěla být herečkou, ale zvolila cestu nejmenšího odporu

Tereza Brodská je herečka, jejími rodiči jsou herci, ale zpočátku se s herečkou neztotožňovala. Prozradila, v jakém oboru chtěla v minulosti pracovat a také vysvětlila, proč by nemohla mít partnera herce. Píše o tom web sedmicka.tyden.cz.

I když nyní pracuje jako herečka a je známá díky velkému počtu rolí, ale tuto profesi nemá tolik ráda jako někteří její kolegové. Podle svých slov s touto profesí bojuje od začátku. Řekla to v podcastu Polní kuchyně generála Pavla.

Tereza Brodská / Zdroj: youtube.com

Nebyla si jistá, jestli to byla správná volba, navíc řekla, že herectví je určitý druh exhibicionismu. Herectví je obrovskou součástí jejího života a věnuje se tomu dlouho, ale nepovažuje to za smysluplné.

Herečka uvedla, že by nemohla mít partnera, který by byl také hercem. Podle ní by její muž měl dělat nějakou jinou práci, která má větší smysl.

Tereza Brodská / Zdroj: youtube.com

„Takže s tím vedu takový celoživotní vnitřní boj,“ řekla Tereza Brodská. Přiznala, že si v minulosti chtěla vybrat jinou profesi.

„Chtěla jsem dělat medicínu nebo veterinu. Vždycky mě to k tomu hrozně táhlo,“ uvedla Brodská. Vysvětlila, že šla jinou cestou, protože věděla, že bude mít problémy s matematikou, fyzikou, chemií.

Tereza Brodská / Zdroj: youtube.com

Přiznala, že zvolila cestu nejmenšího odporu, i když se mezi zdravotníky stále cítí lépe. Podle ní má mnoho kamarádů lékařů a sama působí ve správní radě dětské chirurgie v Motole.

PSALI JSME: “JINAK BYCH SKONČIL POD LIBEŇSKÝM MOSTEM”: JIŘÍ KRAMPOL PROMLUVIL, PROČ MUSÍ PRACOVAT I VE SVÝCH TŘIAOSMDESÁTÍ LETECH

PŘIPOMÍNÁME: KORONAVIRU NAVZDORY: WHO NALÉHAVĚ ŽÁDÁ, ABY ŠKOLY ZŮSTALY OTEVŘENÉ

Share