“Jinak bych skončil pod Libeňským mostem”: Jiří Krampol promluvil, proč musí pracovat i ve svých třiaosmdesátí letech

Známý herec Jiří Krampol před několika dny oslavil své 83. narozeniny, oslava kterých proběhla s Zuzanou Bubílkovou na dovelené u moře. Dnes deníku 5plus2 promluvil, jak odpočinul a také prozradil, proč i ve svém věku musí pracovat.

Jiří Krampol a Zuzana Bubílková/Zdroj: instagram.com

Krampol je už důchodcem, ale i v dnešní době zůstává velice aktivní a pravidelně pracuje. Krampol moc si užil dovolenou v Tunisku a dokonce s Zuzanou dopsal tam knížku, která je podle jehož slov o jeho soukromém životě.

I na pravidelná cvičení Jiří chodí z Zuzanou, a tráví s ní poslední dobu spoustu času. Nedávno si zahrál ve dvou filmech, ve kterých hrál, a premiéra obou filmů se uskuteční v nejbližší době.

Jiří Krampol a Zuzana Bubílková/Zdroj: instagram.com

Herec promluvil, že nejvíc má rád hraní v dramatických filmech a také ve veselohrách. Zmíněnému portálu také řekl, proč v dnešní době musí pracovat. “Jsem důchodce, ale furt musím pracovat, jinak bych skončil pod Libeňským mostem,” řekl herec.

Jiří Krampol a Zuzana Bubílková/Zdroj: instagram.com

Psali jsme:„Částku trochu zvýšíme, zdvojnásobíme“: Pořad MasterChef se vrací do televize v České republice. Jakou cenu vítěz získá

PSALI JSME: BOHDALOVÁ VYSVĚTLILA, JAK JÍ FUNGUJÍ VZTAHY S MUŽI: HEREČKA TAKÉ SPOČÍTALA, KOLIK JICH KOLEM SEBE MÁ

PŘIPOMÍNÁME: JITKA ČVANČAROVÁ SE OBJEVILA NA ČERVENÉM KOBERCI V POMPÉZNÍ MODRÉ ROBĚ: HEREČKA ALE NECHÁPE, PROČ JEJÍ ŠATY ZÍSKALY OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ POZORNOSTI

Share