“Už to nebyl ten Gott, jak ho lidé znali”: Josef Zíma prozradil, co nejvíc trápilo Karla Gotta během posledních let jeho života

Už méně než za měsíc bude druhý rok od úmrtí legendárního zpěváka Karla Gotta, který podlehl zákeřné pneumonii. Karel byl milovníkem hudby, kvůli čemuž vystupoval před diváky až i když se dozvěděl, že má zákeřnou nemoc.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Jeho kamarád Josef Zíma portálu Extra prozradil, co nejvíc trápilo legendárního zpěváka během posledních let jeho života. Podle jehož slov, byl to přesně zpěv, který se měnil vlivem staří.

Josef řekl, že svůj zpěv Karel miloval, ale když začal stárnout, začal se měnit nejen jeho hlas, ale i zpěv. Gott přesně věděl, že jeho hlasivky už nikdy nebudou stejné, jako v mladí, kvůli čemuž byl z toho zoufalý.

Josef Zíma/Zdroj: youtube.com

Podle Josefa Zímy, byl kvůli tomu nešťastný, kvůli čemuž se zhoršil jeho psychicky stav. “Myslím, že psychicky stav byl jeden z důvodů, který se podepsal na jeho úmrtí,” prozradil Josef.

Moc Karla Gotta trápilo, že už nemohl na jevišti zpívat tak, jak to mohl předtím. “Už to nebyl Gott, jak ho lidé znali,” dodal Zíma. Podle jehož slov, přesně o zpěvu s Karlem mluvil před jeho odchodem

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: PODPATKY A JASNÝ MAKE-UP V MINULOSTI: JAK DNES VYPADÁ INTERPRET HITU MRAZISH, BULHARSKÝ ZPĚVÁK AZIS

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ SPADLA NA SCHODECH: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA TAKÉ PŘEKVAPILA FANOUŠKY NOVOU FOTKOU PŘED SPÁNKEM

Share