“Půjdu na vakcínu”: Bohuš Matuš promluvil, proč změnil svůj názor na očkováni proti koronaviru

Známý zpěvák Bohuš Matuš před několika měsíci prozradil, že je proti očkováni, a žádnou vakcínu do svého těla nedá. Dnes ale svůj názor změnil, a portálu Super prozradil, kdo ho přesvědčil, že vakcína je bezpečná.

Bohuš Matuš/Zdroj: youtube.com

Podle jehož slov, v nejbližší době půjde se naočkovat, na což se v dnešní době moc těší. Bohuš také sdílel, že její strážným andělem je jeho adoptivní maminka Věra Baudyšová, která ho i přesvědčila v tom, že vakcína je bezpečná.

Podle slov zpěváka, Věra je praktickou lékařkou, a Bohuš jí moc váží. Naočkovat se Matuš nikdy nechtěl, ale díky své adoptivní mamince se v nejbližší době naočkuje. “Půjdu na vakcínu,” řekl zmíněnému portálu Bohuš.

Bohuš Matuš a Lucie/Zdroj: youtube.com

Zpěvák ale neví, jestli jeho manželka Lucie se také nechá naočkovat. Podle slov Bohuše, to moc nepotřebuje, protože většinu času tráví doma se dcerou. Bohuš ale denně pracuje a jezdí na velké množství veřejných akci.

Kvůli tomu očkováni potřebuje nejen pro zachráněni vlastního zdraví, ale i také nechce ohrozit svou milovanou rodinu. V dnešní době Bohuš má spoustu práci. Pro fanoušky připravuje nové album, zahraje v muzikálu Láska nebeská a také koncertuje.

Bohuš Matuš, Lucie a jejich dcera/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ S PETREM VOJNAREM NAVŠTÍVILI PREMIÉRU MUZIKÁLU LÁSKA NEBESKÁ: V JAKÝCH ŠATECH DORAZILA ZNÁMÁ ZPĚVAČKA

PŘIPOMÍNÁME: DRUHÉ VÝROČÍ ODCHODU KARLA GOTTA: LIDÉ Z CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY PŘIJELI NAVŠTÍVIT MÍSTO POSLEDNÍHO ODPOČINKU ZNÁMÉHO ZPĚVÁKA

Share