Lucie Vondráčková s Petrem Vojnarem navštívili premiéru muzikálu Láska nebeská: V jakých šatech dorazila známá zpěvačka

Lucie Vondráčková se se svým partnerem Petrem Vojnarem několikrát objevovali ve společnosti, ale byli tam jen pracovně. Nyní ale navštívili premiéru muzikálu Láska nebeská, kterou si moc užili.

Lucie Vondráčková/Zdroj: instagram.com

Lucie portálu Super promluvila, že už dlouho nebyla na žádné premiéře, kvůli čemuž se na muzikál Láska nebeská moc těšila. Lucie od Divadla Broadway, ve kterém proběhla premiéra, dostávala spoustu pracovních nabídek, ale všechny odmítala, protože chce věnovat svůj veškerý čas dětem.

Lucie Vondráčková/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, ale v dnešní době jednu nabídku z divadla přijala, ale nic o tom říkat nechtěla. Lucie řekla, že momentálně se zabývá hudbou a tvorbou videoklipů.

Na premiéru muzikálu Lucie dorazila ve krásných modrých šatech. Svým fanouškům ale jich už ukazovala ve svém posledním společném klipu s Raegem. V dnešní době jsou to její oblíbené šaty, kvůli čemuž v nichž i dorazila na premiéru.

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar/Zdroj: super.cz

PSALI JSME: NATÁLIE GROSSOVÁ OSLAVILA SVÉ DEVATENÁCTÉ NAROZENINY: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA A HVĚZDA MUZIKÁLU ČARODĚJKA PROMLUVILA, ČEMUŽ SE CHCE VĚNOVAT V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ UKÁZALA FANOUŠKŮM SPOLEČNÝ SNÍMEK SE SVÝM PARTNEREM: PETR VOJNAR PROMLUVIL, JAKÁ JE ZNÁMÁ ZPĚVAČKA V SOUKROMÍ

Share