Natálie Grossová oslavila své devatenácté narozeniny: Známá zpěvačka a hvězda muzikálu Čarodějka promluvila, čemuž se chce věnovat v nejbližší době

Natálie Grossová je velmi talentovanou zpěvačkou, která nedávno zazářila v muzikálu Čarodějnice. Dnes slaví své 19. narozeniny a portálu Extra promluvila, čemu by se chtěla věnovat v budoucnu.

Natálie Grossová/Zdroj: instagram.com

Natálie se narodila v roce 2002, a jejímž tatínkem je známý politik a bývalý premiér Stanislav Gross, který podlehl amyotrofické laterální skleróze, což zhroutilo všechny členy jeho rodiny.

Natálie je dost populární zpěvačkou, kterou zajímá zpěv od dětství. Zahrála ve velkém množství muzikálu, ale nejvíc zazářila v Čarodějce, ve kterém ztvárnila roli princezny.

Natálie Grossová/Zdroj: instagram.com

Zpěvačka letošní rok odmaturovala, ale studovat na vysoké škole nechce. Zmíněnému portálu promluvila, že by moc chtěla studovat rok jazyky, protože jí to moc baví a je jistá, že jí to jde.

Natálie Grossová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: KROMĚ ZPĚVU BUDE I TANCOVAT: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ SE POCHLUBILA SVÝM PARTNEREM

PŘIPOMÍNÁME: MAREK ZTRACENÝ PO ZŘÍCENÍ Z PÓDIA BYL HOSPITALIZOVÁN DO NEMOCNICE: JAKÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY MÁ PO PÁDU ZNÁMÝ ZPĚVÁK

Share