Odvážný pes zachránil celou rodinu: Když lide byli v bezpečí, pes se vrátil do domu pro koťata

V jednom z vesnických domů v noci, kdy všichni spali, vypukl požár. Majitele se probudili ze strašně hlasitého štěkaní svého věrného psa. Byla to záchrana pro celou rodinu.

Pes/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Kouř rychle zaplnil místnosti, což je velmi nebezpečné pro zdraví. Majitele domu rychle sbírali cenné věci a zachraňovali své životy v panice, aniž by si plně uvědomovali, zda je to sen nebo se to ve skutečností děje. Silný vítr přispěl k rychlému šíření ohně.

Lesní požár / ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Mezi majiteli po celou dobu běhal jejích pes, štěkal, kňučel, jako by žádal o pomoc a nechtěl odejit pryč od hořícího domu. V jednu chvíli pes zmizel v kouři a plamenech. Majitelé se na něj zděšeně dívali, děti plakaly a volaly svého kamaráda.

Brzy pes vyskočil a v zubech nesl malé kotě. Kočka majitelů domu nedávno porodila koťata, a zůstala spolu s nimi v hořícím domě. Takže pes vytáhl z ohně všechny koťata a kočku.

Pes zachránil koťata / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Statečnost psa ocenili místní obyvatelé. Pro ně je nyní skutečnou hrdinou.

PSALI JSEM: HOLČIČKA SE NARODILA S „KLAUNSKÝM NOSEM“, ALE JEJÍ RODIČE NEČINNĚ NESEDĚLI: JAK TEĎ VYPADÁ JEJICH DCERA

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELKA NA NOVÉM PRACOVNÍM MÍSTĚ STALA VE VELMI KRÁTKÉ DOBĚ DOSTÁVAT VELMI DOBRÝ PLAT: MÁM PODEZŘENÍ, ŽE JE TO NEJEN KVŮLI JEJÍ PRACOVNÍM SCHOPNOSTEM

Share