„Pro mě je to velmi úsměvná záležitost“: Dagmar Patrasová komentovala rozchod Felixe Slováčka a Lucie Gelemové

Zpráva, že se saxofonista Felix Slováček rozešel se svou přítelkyní Lucií Gelemovou, nepřekvapila jeho manželku herečku Dagmar Patrasovou. Podle ní to pro ni bylo spíše vtipné. Píše o tom web eXtra.cz.

Lucie Gelemová prohlásila, že dlouho naivně věřila v pravdu a že nastanou určité změny. Ale protože se tak nestalo, rozhodla se pro jinou volbu.

Lucie Gelemová / Zdroj: youtube.com

Podle ní Felix Slováček zůstal součástí jejího života, nicméně mezi nimi může být jen přátelský vztah. Podle jejího prohlášení je hudebníkem zklamaná.

Výtvarnice řekla, že prý vstoupila do nefunkčního manželství. Podle ní manželé veřejně tvrdili opak, ale v každém případě předpokládá, že by jí někdo mohl říct, že údajně zničila manželství.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Promluvila také o manželce Felixe Slováčka herečce Dagmar Patrasové. Předpokládá, že údajně může být nemocná a že se údajně nechce léčit. Herečka na to téměř nijak nereagovala.

Felix Slováček / Zdroj: tv.blesk.cz

„Nechci se k tomu vyjadřovat. Je to věc mého manžela a té paní. Pro mě je to velmi úsměvná záležitost,“ uvedla Dagmar Patrasová pro eXtra.cz.

Řekla, že na druhou stranu její chování vypadá i trochu smutně. Pro herečku nebylo nejvíce urážlivé to, že její manžel měl jinou přítelkyni, ale že se tento vztah stal veřejným románem a všichni o tom mluvili.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Jak jinak se k situaci kolem bývalé přítelkyně jejího manžela vyjadřovat nechtěla. Dáda Patrasová pouze řekla, že ji považuje za nešťastnou ženu, která chce ubližovat, ale to se jí prý nepodaří a už to všechno nemá smysl.

Psali jsme:„Vláda schválila“: Mění se pravidla pro nošení respirátorů

PSALI JSME: „POTŘEBUJU PRÁCI FINANČNĚ I PSYCHICKY“: HEREČKA ANETA KREJČÍKOVÁ PROZRADILA, ŽE UŽ JÍ DOŠLY PENÍZE

PŘIPOMÍNÁME: V KABÁTU A GUMOVÝCH BOTÁCH: KRÁLOVNA ALŽBĚTA II. A JEJÍ SYN CHARLES BYLI VYFOTOGRAFOVÁNI VE WINDSORU

Share