„Potřebuju práci finančně i psychicky“: herečka Aneta Krejčíková prozradila, že už jí došly peníze

Asi všichni Češi jsou rádi, že se konečně život v Česku vrací do normálních kolejí. Pro některé lidi je to nejen příležitost užít si dovolenou, ale také příležitost konečně se věnovat své oblíbené činnosti nebo se dokonce vrátit do práce. Zejména umělci doufají, že brzy se budou moci znovu zapojit do své práce a potěšit fanoušky. Například herečka Aneta Krejčíková doufá, že se brzy vrátí do divadla. Píše o tom portál Super.cz.

Aneta Krejčíková se zúčastnila konkurzu do nového českého muzikálu Bratři. Zkoušky by měly trvat do září 2021. Možná se brzy dostane na jeviště, protože už se na prknech neobjevovala více než rok.

Navíc je pro ni nyní důležité téma peněz, protože už jí došly. Pro mnoho umělců bylo období koronaviru rozhodně velmi těžké, zejména pro ty, kteří nejsou na vrcholu slávy.

„Na účtu jich teď moc nemám, nejsem úplně šetřivej typ. Potřebuju práci finančně i psychicky,“ řekla Aneta Krejčíková v Nečum na mě show. Mnoho diváků ji zná díky roli Gábiny Pumrové v seriálu Ulice.

Je také dvojnásobnou matkou, má syna a dceru. Teď už rozhodně doufá, žeuž nebudou tak přísná opatření jako dříve. To by si určitě přála i řada dalších herců, zpěváků a hudebníků.

Peníze do rodinného rozpočtu přináší i její partner Ondřej. Jsou zasnoubení už tři roky, ale svatbu zatím neplánují. Podle svých slov neví, kdy ji partner hodlá vzít.

Aneta Krejčíková / Zdroj: youtube.com

Dodala, že mají malé děti a že je to pro ně mnohem důležitější. Přinejmenším téma veselky není pro ně nyní aktuální, takže je možné, že se tak stane někdy v budoucnu.

PSALI JSME: JAROMÍR JÁGR SI TO UŽÍVÁ S KRÁSNOU MODELKOU: SPOLEČNOU FOTKU PRO NĚ UDĚLALA ZNÁMÁ ZPĚVAČKA

PŘIPOMÍNÁME: JANA MALÁČOVÁ CHCE PŘIDAT DŮCHODCŮM A OZNÁMILA DALŠÍ FÁZE SCHVALOVÁNÍ DŮCHODOVÉ REFORMY: „CHCEME DŮCHODOVOU REFORMU CO NEJRYCHLEJI POSLAT DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY“

Share