Žena s vousy se ukázala bez líčení a lidé se do ní zamilovali: To, co si považuje jako vadu, pro ostatní je krása

Uživatelka Tiktoku Nelly-Jean Robinson s přezdívkou Nick BermymBeauty85 točí videa, ve kterých říká, jak to není snadné žít s hirsutismem a jak tato nemoc ovlivňuje osobní život.

žena, která bojuje s hirsutismem/ Zdroj: media leaks.ru

V jednom z videích bloggerka se přiznala, že kvůli vlasům na tváři nemá chlapa. Koneckonců, i když make-up může dokonale skrýt hirsutismus, bude to stále vidět.

Zpočátku, Nelli Jean se ukázal být připravenou, aby dobyla mužské srdce před rande. Dívka byla oblečená v krásných šatech a díky líčení na její tváři nebyl vidět ani jeden vlas.

Poté bloggerka ukázala fotografie, kde je bez tlusté vrstvy make-upu. Obrázky ukazují, že Nelli-Jean má opravdu vousy, které se musí pravidelně zbavovat pomocí vosku a make-upu.

Video Nelly-Jean zveřejnila na TikToku a získala více než 13 milionů zhlédnuti.

žena, která bojuje s hirsutismem/ Zdroj: media leaks.ru

„Mým cílem bylo dosáhnout 14letou a jakoukoliv jinou dívku, která bojuje se stejným onemocněním. Chci, aby věděli: nejsou sami a jsou krásné. Ženy by neměly být v rozpacích nebo stydět se, že mají vlasy na obličeji,“ uvedla bloggerka.

Také Robinson řekla, že existují různé způsoby, jak skrýt hirsutismus. Osobně jí pomáhá vosková epilace. Ale především, bloggerka nechce, aby lidé tuto nemoc stigmatizovat, ale povolili ženám, aby si zvolily sami, co mají dělat se svým vzhledem.

„Pokud máte hirsutismus, pojďte k lékařovi nebo za odborníkem, abyste převzali kontrolu nad nemocí. Zvolte si pro sebe tu nejpohodlnější terapii nebo získejte podporu, pokud ji potřebujete. A pokud jste nespokojeni s hirsutismem, pochopte, že ho můžete léčit, ale nejdříve se milujte,“ řekla Robinson.

žena, která bojuje s hirsutismem/ Zdroj: media leaks.ru

V komentářích pod videem uživatelé TikToku podporovali Nellie Jean.

„Neposlouchej je, myslím, že jsi krásná.“

„Děkuji za to, že jste to sdíleli. Jsi krásná s vlasy na tváři nebo bez nich! 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 !!!!“

PSALI JSME: PÁR SI POŘÍDIL KOTĚ, KTERÉ V JEJÍCH DOMĚ NAŠLO „PORTÁL“: TO, CO NAŠLO ZVÍŘE JE PŘIMĚLO UTÉCT PRYČ

PŘIPOMÍNÁME: JANA MALÁČOVÁ CHCE PŘIDAT DŮCHODCŮM A OZNÁMILA DALŠÍ FÁZE SCHVALOVÁNÍ DŮCHODOVÉ REFORMY: „CHCEME DŮCHODOVOU REFORMU CO NEJRYCHLEJI POSLAT DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY“

Share