Princezna Arabela se stane královnou: Jana Nagyová se vrátila k herectví, nehrála téměř 30 let

Zdálo se, že herečka Jana Nagyová ukončila svou hereckou kariéru v devadesátých letech. Znovu se však vrátila k herectví, princezna Arabela se stane královnou. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Seriál Arabela je oblíbený i pro mnoho současných diváků a v osmdesátých letech byl neuvěřitelně populární. V roce 1993 herečka přestala hrát a pak začala podnikat.

Jana Nagyová / Zdroj: MAFRA, iDnes.cz

Mnoho let už žije v Německu, kde podniká, tam také založila rodinu. Má tři děti a také už dvě vnoučata.

Po téměř třiceti letech se však rozhodla vrátit k herectví. Princezny už hrát nemůže, nicméně chtěla v nové pohádce Princ Mamánek ztvárnit roli královny Ludmily.

Jana Nagyová a Dagmar Patrasová / Zdroj: Profimedia

„Role královny Ludmily mě nadchla tolik, že jsem jí nemohla odolat, hned po přečtení scénáře jsem se s ní ztotožnila,“ řekla Jana Nagyová pro magazín Totalfilm.

Herečka také pro Český rozhlas dodala, že autoři seriálu Václav Vorlíček a Miloš Macourek dokázali vytvořit něco nádherného.

Jana Nagyová / Zdroj: tv.blesk.cz

Podle ní tato pohádka existuje již několik desítek let a bude existovat i v budoucnu, i když všichni, kteří na tomto seriálu pracovali, už tu nebudou.

Ostatní herci, kteří hráli v tomto seriálu mají také krásné vzpomínky na natáčení.

Jiří Lábus / Zdroj: youtube.com

„Bude se to ještě určitě hodněkrát opakovat, Arabela je nesmrtelný seriál,“ řekl pro Život v Česku Jiří Lábus, který hrál roli černokněžníka Rumburaka.

PSALI JSME: „UŽÍVÁME SI TO MAXIMÁLNĚ“: LUCIE BORHYOVÁ UKÁZALA, JAK SE OPALUJE U BAZÉNU

PŘIPOMÍNÁME: ZDENĚK TROŠKA PROHLÁSIL, ŽE KONČÍ S NATÁČENÍM FILMŮ: CO SLAVNÝ REŽISÉR PLÁNUJE DĚLAT V DŮCHODU

Share