Zdeněk Troška prohlásil, že končí s natáčením filmů: co slavný režisér plánuje dělat v důchodu

Zdeněk Troška zřejmě končí s filmováním a svému řemeslu se již věnovat nebude. Dokonce se nechce ani objevovat v televizi u udělal výjimku pouze pro pořad 7 pádů Honzy Dědka, který připravil pohádkovou řadu. Píše o tom CNN Prima NEWS.

Dostat režiséra Zdeňka Trošku na pořad Honzy Dědka nebylo jednoduché. „Rozhodl jsem se, že už nikdy nebudu vystupovat v televizi,“ uvedl umělec s tím, že dal svůj souhlas jen proto, že natáčení probíhalo na zámku Sychrov. V opačném případě by svou účast odmítl.

Zdeněk Troška / Zdroj: youtube.com

Troška se totiž rozhodl, že s prací úplně skončí, i když se to mnoha lidem nelíbí, protože jsou zvyklí na jeho pohádky a komedie. Režisér ale chce odpočinout a dodává, že se mu blíží sedmdesátka.

Autor mnoha populárních filmů tvrdí, že se na důchodu mu líbí to, že nemusí nic dělat. Kromě nastínil, jak vypadá jeho denní harmonogram. Troška se prý ráno nasnídá, pak si něco přečte po svačině, trochu se fláká, následně se navečeří a jde spát.

Zdeněk Troška / Zdroj: youtube.com

Zdeněk Troška s humorem podotkl, že má dvě rodinné hrobky a nyní si může vybrat, kde bude „spát“.

Zdeněk Troška / Zdroj: youtube.com

Kromě toho, že nyní hodně času tráví doma, rád si někam zajede. Plánuje dvě cesty do Itálie, i když nejlepší jsou stejně Hoštice, které proslavil trilogií Slunce, seno….

PSALI JSME: LUCIE BORHYOVÁ ZNÁ HANU ZAGOROVOU ODMALIČKA: CO ŘEKLA O JEJÍ ZDRAVOTNÍM STAVU

PŘIPOMÍNÁME: ZUZANA BYDŽOVSKÁ SE VE VARECH ROZHODNĚ LIŠILA OD VŠECH OSTATNÍCH HVĚZD: STYL HEREČKY BYL VELMI NEOBVYKLÝ

Share