Přijel vzít svou ženu a děti domů, ale manželka nebyla v porodnici: opustila trojčata a utekla. A o několik let později někdo zazvonil u dveří

Byl jsem mladý muž, který potkal velmi krásnou dívku Anetu. Nedokázal jsem si bez ní představit ani den. Po několika měsících rande se ke mně nastěhovala. Následně jsme se vzali.

Opravdu jsem chtěl děti, ale Aneta trvala na tom, že chce žít pro sebe. Doufal jsem, že se stanu otcem. Tehdy se stal tento zázrak: moje žena otěhotněla. Toto období pro ni bylo velmi obtížné.

Porod byl těžký. O několik hodin později vyšla sestra a oznámila narození trojčat: dvou chlapců a holčičky. Byl jsem tak šťastný, že jsem křičel a skákal radostí. Šel jsem domů vzít potřebné věci. Vrátil jsem se do porodnice, ale manželka byla pryč. Lékaři řekli, že Aneta utekla a nic neřekla.

Muž s kyticí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Zavolal jsem matce a řekl jí, co se stalo; máma a táta přijeli ve stejný den. Je dobře, že žili nedaleko.

Vychovával jsem děti společně s rodiči. Trojčata šla do školky, pak do školy, pak nastoupila na univerzitu a dobře se učí.

Já zůstal sám. Podruhé jsem se neoženil.

Rozvedený muž / Ilustrační foto / Zdroj: kolobok.ua

Jednoho dne, když jsme s dětmi obědvali, někdo zazvonil u dveří. Dcera je otevřela a uviděla Anetu. Pozval jsem ji, aby vstoupila a nabídl jsem jí šálek kávy.

Vzpomínali jsme si na naše mládí a ona najednou začala hledat výmluvy. Nakonec přiznala, že v té době nemilovala ani mě, ani děti. Řekla, že teď chce navázat vztahy s dětmi. Požádala také o peníze, protože neměla kde bydlet. Byli jsme šokováni. Teď bylo jasné, proč se objevila tak náhle. Moje bývalá manželka hledala zisk.

Matka a dcera / Ilustrační foto / Zdroj: sb.by

Vyhodil jsem ji z bytu a varoval ji, aby se už nikdy v našich životech neobjevovala. Aneta se nevzdala a zažalovala o výživné. Soud samozřejmě prohrála. Po soudu křičela na mě a na děti.

V tu chvíli moje dcera jí řekla velmi smysluplná slova: „Celý život jsem snila o matce. Bylo pro mě velmi obtížné dívat se na šťastné rodiny přátel, kteří mají matku i otce. Tak moc jsem chtěla tvoje něžné objetí a laskavá slova. Ale teď už chápu, že je lepší být bez maminky než s takovou, jako jsi ty.“ Od té doby jsme Anetu už neviděli.

PSALI JSME: OTEC ZMIZEL, KDYŽ VYŠEL PRO VODU A NECHAL SYNA SAMOTNÉHO VE VLAKU: AŽ PO 10 LETECH SYN ZJISTIL CELOU PRAVDU

PŘIPOMÍNÁME: VYROSTL JSEM 10 LET ZA JEDEN DEN. MÁMA NÁS OPUSTILA

Share