Příběh ze života: „Existuje promlčecí lhůta pro nevěru? Ukázalo se, že můj manžel měl před třemi lety milenku. Zda mu mám odpustit“

Před sedmi lety jsem se vdala. Samozřejmě, stejně jako všechny páry, jsme měli neshody, hádky, problémy s financemi, nedorozumění s příbuznými a skandály s dětmi. Bez ohledu na problémy jsem neměla ani pomyšlení na to, aby se s manželem. Ani si nedovedu představit, co by mě mohlo donutit podvést svého manžela.

Rodina / Zdroj: abrozzi.com

Když jsem se rozhodla, že se náš rodinný život úplně zlepší a byla jsem si jistá, že není důvod k obavám, najednou jsem zjistila něco, co mě šokovalo. Ukázalo se, že můj milovaný manžel mě před třemi lety podvedl!

Počítač / Zdroj: abrozzi.com

Hledala jsem v jeho e-mailu na počítači dopis, zadala jsem potřebnou frázi při hledání a našla jsem celou korespondenci s neznámou ženou. Bylo tam hodně společných fotek, informací o schůzkách. V té době jsme už vychovávali našeho staršího syna.

Pár a milenka / Ilustrační foto / Zdroj: yaroslav-samoylov.com

Vždycky jsem měla pocit, že nevěru nelze odpustit. Zvlášť když nejde o jednu noc, ale o celý román. A teď se nerozhodnu, co budu dělat. Teď je pro mě nepříjemné komunikovat s manželem, ale o něčem jiném nemůžu přemýšlet. Nevím, jestli mu někdy odpustím. Jak zapomenout, že váš milovaný měl milenku? I když už je to tolik let. Teď máme krásný vztah, dvě děti a úplnou harmonii.

Pár a milenka / Ilustrační foto / Zdroj: zigizag.top

Manželovi jsem o svém nálezu neřekla. Ale pochybuju, že si to dlouho udržím v sobě. Jak to teď bude: odejít od něj, nebo se pokusit odpustit a zachránit rodinu?

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „MYSLELA JSEM SI, ŽE S NAROZENÍM DÍTĚTE MANŽEL NEOPUSTÍ RODINU, ALE JEHO ZÁMĚRY SE NEZMĚNILY“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „JE TO TAKOVÉ ŠTĚSTÍ, ŽE MĚ MANŽEL OPUSTIL. TEĎ SI UŽÍVÁM ŽIVOTA“

Share