Příběh ze života: „Syn opět překvapil svou volbou, to ale přivedl nevěstu. Okamžitě jsem začala naznačovat, že takové snachu nepotřebujeme“

Je mi 55 let, loni jsem odešla do důchodu, zabývám se domácnosti a jen sáma sebou. Mám tři děti, dvě dcery a syna. Jsou už dospělí a dcery mají své rodiny i děti. Za dcery jsem naprosto klidná, protože manželé mají vynikající, s bydlením a financemi nejsou žádné problémy, žijí pro své potěšení.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

Dlouho jsem se bála o svého syna. Z nějakého důvodu si nemohl najít hodnou dívku, se kterou by mohl založit rodinu.

Růže / Zdroj: abrozzi.com

A pak najednou řekl, že potkal dívku svých snů a že mají skvělý vztah. Že ještě trochu počká a seznámí mě s ní. Byla jsem moc ráda, že konečně syn potkal svůj osud. Těšila jsem se na setkání.

Holky / Zdroj: abrozzi.com

A pak přišel ten den, přijde k nám domů dáma věku podlé vzhledu o něco mladší než já. Myslela jsem, že to byl vtip, ale ne. To je jeho vysněná dívka. Má také čtyři děti a všechny od různých manželů. Myslela jsem, že budu mít mrtvici. Začala jsem té dámě naznačovat, že takovou snachu nepotřebujeme. A ona mi řekla, abych se nebála, že mému synovi porodí dítě.

Muž / Zdroj: abrozzi.com

Se synem už několikrát jsem mluvila, že si špatně vybral, že jsou to cizí děti, a také čtyři, že je mnohem starší než on. A on mě neposlouchá, řekl že jí miluje. A co teď s tím mám dělat?

Žena / Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „EXISTUJE PROMLČECÍ LHŮTA PRO NEVĚRU? UKÁZALO SE, ŽE MŮJ MANŽEL MĚL PŘED TŘEMI LETY MILENKU. ZDA MU MÁM ODPUSTIT“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „SOUSED MÁ VLASTNÍ AUTO, ALE ROZHODL SE, ŽE MŮJ MANŽEL JE BEZPLATNÝ TAXIKÁŘ“

Share