Muž našel podivná drobná vejce a pak se z nich začaly líhnout podivné bytosti

Říká se: pokud je na zemi skutečný ráj, pak to jsou Havaje! Ohromující krajina, jedinečná flóra a ještě unikátnější fauna, z nichž mnohé jinde nenajdete.

Ostrov Havaj / Zdroj: YouTube

Turisté jsou ohromeni, dokonce ani nepředpokládají, že ne každý místní obyvatel se dobře vyzná v této rozmanitosti zvířat a ptáků.

Ostrov Havaj / Zdroj: YouTube

To se stalo jistému obyvateli města Oahu: rozhlédl se po svém prostém majetku a všiml si v dutém úlomku bambusu na dvorku tuctu malých bílých kulatých vajíček, která nikdy předtím neviděl. Všechny vejce se muži vešli do dlaně.

Mala vejce / Zdroj: YouTube

Zatímco zkoumal svůj nález a myslel si, že jde o vajíčka nějakého zahradního škůdce, jedno z nich se vylíhlo a narodila se malinká ještěrka!

Mala vejce / Zdroj: YouTube

Mala vejce / Zdroj: YouTube

Mládě nebylo delší než falanga prstu, mělo obrovské oči bez víček, které si mládě neustále olizovalo širokým jazykem na konci rozeklaným, lepkavými polštářky natažených prstů!

Mala vejce / Zdroj: YouTube

Gekon / Zdroj: YouTube

To je přeci gekon, pomyslel si muž. Vrátil vejce, která také začala jedno po druhém se hývát, a již vylíhlé mládě na místo v naději, že se matka vrátí ke svým mláďatům! Samozřejmě, že předtím, jako obvykle, pečlivě zaznamenal svůj nález na kameru a pak opustil toto místo, aby samici nevyděsil.

Gekon / Zdroj: YouTube

Gekon / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: NÁVŠTĚVNÍK ZOO UKÁZAL OPIČÍ TRIK: VTIPNOU REAKCI ZVÍŘETE NATOČIL NA VIDEO

PŘIPOMÍNÁME: PŘED DVĚMA LETY HODNÁ ŽENA NAŠLA MALÉ ZVÍŘE: JAK NYNÍ ZVÍŘE VYPADÁ

Share