Příběh ze života: „Myslela jsem si, že s narozením dítěte manžel neopustí rodinu, ale jeho záměry se nezměnily“

Veronika a Igor žili v malém městečku, kde se všichni znali. Jednoho dne se k ženě začaly šířit drby, že manžel má na straně milenku. Veronika na začátku těmto slovům nepřikládala význam, myslela si, že lidé ho chtějí pomluvit. Jak ale ukázal čas, tyto drby byly pravdivé.

Matka a dítě / Zdroj: abrozzi.com


Veronika nevěděla, co má dělat. Možna, na to vše zavřít oči? Možná teď trochu se pobaví a se vrátí do rodiny. Igor moc chtěl syna a Veronika se rozhodla, že je čas otěhotnět a dát manželovi dědice. Pak určitě nikam nepůjde.

Matka a dítě / Zdroj: abrozzi.com


Po několika měsících se žena dozvěděla, že čeká dítě. Manžel měl radost a dokonce se změnil. Bylo nutné zvolit jméno pro syna, ale Igor neprojevil zvláštní nadšení v této věci.

Matka a dítě / Zdroj: abrozzi.com


Na ultrazvuku se říkalo, že pár bude mít syna a v určeném termínu se narodila dcera. Po půl roce se Veronika dozvěděla, že manžel má ještě jednu dceru na straně. Mezi dětmi je dokonce rozdíl malý. Manžel prý žil na dvě rodiny.

Matka a dítě / Zdroj: abrozzi.com

Ta noční můra se táhla dva roky. Holky dokonce do jedné školky chodily. S tou ženou Igor vztah neukončil, ale jednoho dne sbalil věci a odešel od Veroniky. Zdá se, že narození dcery jen trochu posunulo odchod manžela.

Matka a dítě / Zdroj: abrozzi.com


Dívkám je už 11 let. Tatínek je v životě každé přítomen, ale ne moc. A Veronika zatajila vztek na dceru. Pořád jí vyčítá, že se nenarodila jako kluk. Kdyby tehdy porodila syna, Igor by od ní nikdy neodešel.

Matka a dítě / Zdroj: abtozzi.com

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „JE TO TAKOVÉ ŠTĚSTÍ, ŽE MĚ MANŽEL OPUSTIL. TEĎ SI UŽÍVÁM ŽIVOTA“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „VZAL SI MĚ, ABY NEVZPOMÍNAL NA BÝVALOU. JAKÝ HLOUPÝ NÁPAD“

Share