Porodila jsem dítě a teď musím vybrat si pro něj otce

Stalo se, že jsem se zapletla do vztahu se dvěma muži. Můžete mě odsoudit, ale prostě se to stalo.

Začalo to tím, že jsme spolu s přítelem Míšou začali žít. Podle temperamentu je Míša velmi klidný, tichý, rozměrný. Je dobré s ním žít a být ve vztahu. Vím, že mi nikdy neublíží a nikdy mě nezradí. Skvělý kandidát na manžela a otce. Ale jsem dáma emocionální a impulzivní. Občas si přeju nějaké vzrůšo. Míša mi to ale dát nemůže.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.cpom

V práci mám kolegu Sašu, je to takový typ člověka, který se mi moc líbí. Jednou po firemním večírku jsem měla poměr se Sašou. Noc s ním byla prostě nezapomenutelná a jaké pocity ve mně vzbuzuje, to se ani nedá popsat slovy.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: life.24tv.ua

Míše jsem o nevěře nic neřekla. Stručně řečeno, začala jsem žít se dvěma muži. Míše jsem říkala, že jedu na služební cestu a sama byla se Sašou. Saše říkala, že se chystám k mámě nebo vymýšlela jsem jiný důvod.

Žila jsem tak sedm měsíců a pak přišla zpráva o těhotenství. Kdo je otec, nevím. Musela jsem klukům říct, že jsem je podváděla. Je jasné, že mě oba opustili.

Těhotná žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Dítě se rozhodla porodit pro sebe. Ale po porodu za mnou přišli oba. Oba chtějí být se mnou a vychovávat dítě. Ale koho si mám vybrat, zatím nevím.

PSALI JSME: ANDRÉA BEZDĚKOVÁ TRÁVÍ DOVOLENOU V KARIBSKÉM RÁJI: MODELKA PROZRADILA, JAKÁ DOBRODRUŽSTVÍ MÁ NA OSTROVĚ

PŘIPOMÍNÁME: PODIVNÝ ČIN: ŽENA SE ROZVEDLA S MANŽELEM, I KDYŽ MĚLI DOKONALOU RODINU

Share