Podivný čin: Žena se rozvedla s manželem, i když měli dokonalou rodinu

Po 14 letech společného života se svým manželem se žena nečekaně rozhodla ukončit manželství.

Rozvod / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Claire Lodge se rozhodla ukončit manželství se svým manželem, když jejich dceři bylo 7 let. Jejich rodina byla příkladná a šťastná a muž se ženou spolu krásně vycházeli a milovali se. Když kamarádka slyšela o rozhodnutí Claire, byla šokována a řekla, že žena by měla být „vděčná“ za to, že její manžel ji nepodváděl a nebyl závislý na hazardních hrách.

„Uvažovala jsem o ukončení alespoň dva roky, než jsem to udělala, ale bojovala jsem dál, protože jsem nechtěla ublížit manželovi ani dítěti,“ popsala žena.

Jednou, když se Claire necítila dobře, byla nucena vzít rodiče domů. Právě ten den v autě s rodiči pochopila něco důležitého.

Rozvod / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

„Srdce mi bušilo. Slyšela jsem, jak moji rodiče se smějí a žertují na zadním sedadle auta, stou stále šťastné po 40 letech manželství, a pomyslela si: To je všechno, co chci i já,“ říká Claire.

Po návratu domů se žena rozhodla manželovi říct, že s ním ukončí manželství.

„Nebylo to nic hrozného, nebyli jsme z těch párů, které se neustále hádaly, vycházely jsme velmi dobře a mohly se smát. Ale jiskra zmizela a já byla hluboce nešťastná, celou dobu jsem panikařila,“ vypráví žena.

Claire Lodge s bývalým manželem / Zdroj: life.24tv.ua

Její manžel David doufal, že manželka změní názor, ale Claire byla odhodlaná. Prvních šest měsíců po rozvodu Claire a David stále žili spolu, dokud neprodali dům.

„Bylo to bolestivé. Přestěhovali jsme se do oddělených ložnic. Vánoce byly tak těžké,“ svěřila se Claire.

Žena se pak nastěhovala do vlastního bytu, začala žít a cítila velkou úlevu. Po ukončení soudních sporů se Claire definitivně ujistila, že její rozhodnutí bylo správné. 46letá manažerka nyní vyzývá všechny ženy, aby poslouchaly své srdce a nebály se změn v jakémkoli věku.

Claire Lodge / Zdroj: life.24tv.ua

PSALI JSME: „VYPADNI ODSUD, STARÁ“: SEDMILETÝ VNUK TAKHLE KOMUNIKUJE S BABIČKOU A MATKA HO JEŠTĚ BRÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: JAK SE UKÁZALO, MANŽEL SI MĚ VZAL JEN KVŮLI PENĚZŮM MÉHO OTCE. DOBŘE, ŽE JSEM TO ZJISTILA VČAS

Share