Jak se ukázalo, manžel si mě vzal jen kvůli penězům mého otce. Dobře, že jsem to zjistila včas

Vyrůstala jsem v bohaté rodině, otec měl svůj obrovský holding, maminka byla vždycky hospodyni. V zásadě jsem vždy měla svobodu volby ve všem.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

Ve svých třiceti letech jsem ještě zůstala svobodnou ženou a jednou mi otec nabídl, abych šla na rande s Milanem, který byl jeho asistentem. Samozřejmě jsem moc nechtěla, ale rozhodla jsem se, že půjdu.

Za půl roku jsme se s Milanem vzali. Otec nám okamžitě zajistil vše, co jsme potřebovali. Velký byt v centru města, auta pro mě a manžela, dokonce i venkovský dům pro nás koupil, abychom tam jezdili na odpočinek z města.

Dům / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Můj manžel jednou pozval na návštěvu své přátele, připravila jsem jídlo, seděla jsem s nimi u stolu, a když už bylo dost pozdě, šla jsem spát. Nerada sedím u stolu hodiny a co mám dělat ve společnosti mužů. Manžel si myslel, že jsem usnula, ale opravdu jsem usnula. Pak jsem se probudila a šla si pro vodu.

A tehdy jsem slyšela manžela, jak říká těm přátelům, jakou ženskou si našel. Chlubil se tím, že teď má vše, a když se stařík, myšleno můj otec, zemře, pak kromě mě bude mít i mnohamilionové jmění.

Peníze / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Tehdy jsem stála, ani jsem se nehýbala. Jen jsem nevěděla, co mám dělat dál a jak mám na to reagovat. Samozřejmě jsem předstírala, že jsem nic neslyšela, a ani pro vodu jsem nešla. Manžel se ke mně chová stejně jako dřív. Ale mně je protivný. Je mi tak odporný, že to ani nedokážu popsat slovy.

Nemůžu se rozvést. Jak se rozvedu, když jsem od něj těhotná? Ale žít s někým, kdo si mě vzal jen pro zisk, taky nechci a nemůžu. O tom jsem nesnila. Myslela jsem, že mě miluje. Co mám dělat teď dál? Kamarádka mi radí, abych tomu nevěnovala pozornost. Ale je to vůbec možné?

Smutna žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: ŽENA PŘIŠLA NAVŠTÍVIT CIZINCE A BYLA NUCENA S NÍM NĚKOLIK DNÍ ŽÍT

PŘIPOMÍNÁME: UŽ NENÍ VÝHODNÉ: MANŽEL CHCE UKONČIT PŘEDMANŽELSKOU SMLOUVU, PROTOŽE ŽENA TEĎ VYDĚLÁVÁ VÍC

Share