Už není výhodné: Manžel chce ukončit předmanželskou smlouvu, protože žena teď vydělává víc

Po šesti letech manželství muž požadal vypovězení předmanželské smlouvy s manželkou. Stalo se to hned poté, co zjistil, že milovaná vydělává třikrát více, než on.

Svatba / ilustrační foto/ Zdroj: life.24tv.ua

Manželka se na tuto žádost zasmála, což milovaného vážně rozčílilo. Teď s ní manžel nemluví a jeho rodina je přesvědčena, že žena musí jít na ústupek. Žena proto požádala o radu uživatele zábavního webu Reddit.

Když se pár oženil, muž nabídl, aby oni podepsali předmanželskou smlouvu. V té době měl vlastní majetek a poměrně vysoký plat. Manželka měla malé příjmy a dluhy vůči univerzitě.

Předmanželský smlouvá / ilustrační foto / Zdroj: goldhartlaw.com

Pár nikdy předtím nesdílel informace o svých vlastních financích: pouze dávali peníze na společné domácí výdaje: od 1 tisíc do 1,2 tisíce dolarů z každého.

Jsou to už čtyři roky, co manželka dokončila studium. Nyní pracuje jako anesteziolog a muž je inženýr. Daří se jí vydělávat třikrát víc než manželovi. A nedávno se dost vážně pohádali.

Předmanželský smlouvá / ilustrační foto / Zdroj: goldhartlaw.com

„Minulý týden jsem si koupila nové auto. Manžel byl za mě velmi rád a pak se mě zeptal, kolik musím každý měsíc platit (myslel si, že auto si koupila na splátky). Odpověděla jsem, že jsem všechno koupila hned za peníze. Překvapilo ho to, protože vydělávám dost, abych si to mohla dovolit. Po tomto muž nemluvil se mnou, a po několika hodinách se obrátil s požadavkem zrušit předmanželské smlouvy, protože se pár údajně musí dělit o finance,“ vysvětluje žena.

Pár / Zdroj: life.24tv.ua

Manželka se mu ale vysmála do obličeje. Překvapilo ji, že milovaný změnil pohled na tuto situaci hned poté, co se dozvěděl o jejím platu. Jako výsledek, muž se urazil a řekl mnoho hnusných věcí, a pak zavolali jeho rodiče. Manželce nadávali, že se o finance odmítá dělit.

„Oni mi začali vyprávět, jak mě manžel podporoval, když jsem studovala na univerzitě. I když vlastně nijak nepomohl. Zajímalo by mě, jestli jsem opravdu udělala něco špatně?“ zeptala se manželka uživatele Redditu.

Zde jsou nejpopulárnější komentáře od lidí:

Peníze / Zdroj: life.24tv.ua

„Nebudu lhát, oba nevypadáte jako partneři. Mluvíte, jako byste v životě bojovali proti sobě. Vnímejte tuto náhlou změnu názorů jako znamení. Zvažte, jak chcete v této situaci postupovat.“

„Nejdřív chtěl, aby mu předmanželská smlouva chránila peníze, protože jste jich měla málo. A teď, když máte hodně peněz, chce ho zrušit, aby dostal víc peněz? Není divu, že jste se mu vysmála do obličeje.“

PSALI JSME: „UŽ ANI NEMÁM CO NA SEBE, KDYŽ JDU VEN S DĚTMI NA PROCHÁZKU“: UVĚŘILA JSEM EVĚ A CHTĚLA JSEM POMOCT

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA ADOPTOVALA SLEPOU A HLUCHOU HOLČIČKU. KVŮLI TOMU JI MANŽEL OPUSTIL. JEJÍ RODINA POVAŽOVALA JEJÍ ČIN ZA NEUVÁŽENÝ, ALE ŽENA JIM DOKÁZALA, ŽE SE MÝLILI

Share