Žena přišla navštívit cizince a byla nucena s ním několik dní žít

V čínském městě Čeng-čou v provincii Che-nan přišla žena na rande s cizincem a byla s ním nucena několik dní žít kvůli náhlé karanténě. Informuje o tom portál Al Jazeera.

Rande / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Číňanka přijela do města, aby se seznámila s potenciálními snoubenci, které její příbuzní pro ni hledali. Jeden z nich se chtěl pochlubit svými kulinářskými úspěchy a pozval ji na oběd k sobě domu. Zatímco byla u něj na návštěvě, ve městě byla nečekaně zavedena karanténa kvůli vypuknutí epidemie COVID-19. Lidem zakázali chodit ven a ona musela zůstat bydlet u téměř neznámého muže.

Karanténa / Zdroj: YouTube

Navzdory společné izolaci, která trvala několik dní, se jejich vztah nezlepšil. Podle ženy, i když tento muž má mnoho výhod, upřednostňuje muže, kteří více mluví.

Karanténa / Zdroj: YouTube

„Je tichý jako dřevěná figurína a jinak vůbec není špatný. Jídlo se mu tak daří nic moc, ale to, že se stále zabývá vařením, je podle mého názoru skvělé,“ napsala žena.

Záběry z videa ženy / Zdroj: YouTube

Během prodlouženého rande žena natočila a zveřejnila na internetu krátká videa o svém příteli, ve kterých připravuje jídlo, dělá domácí práce a pracuje na notebooku.

Karanténa / Zdroj: YouTube

K jejímu překvapení se videoklipy ukázaly jako velmi populární: příslušný hashtag na sociální síti Weibo získal více než šest milionů zhlédnutí. Poté se je ale rozhodla odstranit.

PSALI JSME: UŽ NENÍ VÝHODNÉ: MANŽEL CHCE UKONČIT PŘEDMANŽELSKOU SMLOUVU, PROTOŽE ŽENA TEĎ VYDĚLÁVÁ VÍC

PŘIPOMÍNÁME: DOMINIKA GOTTOVÁ SE OPĚT VRÁTILA DO PRAHY: NA LETIŠTI JI VYZVEDL POPULÁRNÍ MODERÁTOR

Share