Nejnáročnější rok Pavlíny Němcové: Známá modelka loni přišla o oba rodiče

Známá modelka Pavlína Němcová zažila nejnáročnější rok ve svém životě. Loni ztratila oba rodiče. Její tatínek zemřel kvůli koronaviru, a nedlouho po něm do hvězdného nebe odešla i maminka, která zemřela žalem.

Pavlína Němcová se svou maminkou/Zdroj: instagram.com

Pavlína v pořadu Showtime prozradila, že její maminka byla spolu s tatínkem přes 50 let, a vždy jeden druhého až moc milovali. “Myslím si, že to bylo jak syndrom dvou labutí,” řekla modelka.

Podle jejich slov, po smrti tatínka její maminka byla velice smutná. Modelka denně viděla, že po jeho smrti si její maminka přála, ať se neprobudí. Když Pavlína mluvila o rodičích, tak skoro brečela, protože pro ni rodiče byli vším.

Pavlína Němcová/Zdroj: instagram.com

Modelka je jistá, že její maminka byla zdravá, ale nezvládla se smířit se smrti svého může, se kterým prožila skoro celý svůj život. Tehdy i modelce bylo špatně, a moc jí chyběla mužská náruč. V dnešní době její největší a jedinou oporou je její 30letý syn Alain.

Pavlína Němcová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ORNELLA KOKTOVÁ SE POCHLUBILA FOTKAMI SVÉ RODINY Z DOVOLENÉ: KAM ODJELA SE SVÝM MANŽELEM A DĚTMI BÝVALA MODELKA

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ ODPOČÍVÁ SE SVÝM PARTNEREM V TATRÁCH: ZNÁMÁ MODELKA PROZRADILA, JAK PRACUJE NA NOVÉM VZTAHU

Share