“Pokud to bude možné, rádi vás tam uvidíme”: Jak proběhne poslední rozloučení s Andrejem Hrycem

Známý slovenský herec Andrey Hryc podlehl zákeřné nemoci v neděli 31.ledna. O tom informovala jeho dcera Wanda na svém Instagramu. Ve dnešní době na svých sociálních sítích sdílela informaci o pohřbu známého herce.

Andrej Hryc/Zdroj: instagram.com

Andrey Hryc byl velmi populárním v Česku a na Slovensku. Nejvíc ho diváci zapamatovali díky úžasné hře v seriálech Ulice, Černí baroni a také Panelák. Bohužel minuly víkend podlehl zákeřně leukémii, kvůli stejné nemoci zesnul i legendární zpěvák Karel Gott.

Wanda sdílela na svých sociálních sítích parte, ve kterém je napsáno, že pohřeb známého herce proběhne 16.února ve 13:15 v bratislavském krematoriu.

Andrej Hryc se svou dcerou Wandou/Zdroj: instagram.com

“Nevím, jaká budou platit protipandemická opatření, ale pokud to bude možné, rádi vás tam uvidíme,” napsala dcera legendárního herce. Wanda také dodala, že jestli se někomu nepodaří přijet, tak bude moc vděčná, když fanoušci Andreje Hryce zapálí mu svíčku.

Andrej Hryc se svou dcerou Wandou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: VŽDY UMĚL BÝT VE SPRÁVNOU CHVÍLI NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ: JAK LADISLAV ŠTAIDL VYDĚLAL SVÉ MILIONY

PŘIPOMINAME: “POSLEDNÍ HODINY JSEM HO DRŽELA PEVNÉ ZA RUKU”: DOJEMNÁ SLOVA DCERY O ODCHODU ZNÁMÉHO HERCE ANDREJE HRYCE DO HVĚZDNÉHO NEBE

Share