Roman Tomeš slaví své třiatřicáté narozeniny: Jak překvapili známého herce jeho kolegové ze seriálu Slunečná

Roman Tomeš dnes 7.února slaví své 33.narozeniny. Doma má manželku Michaelu, kterou moc miluje, ale jeho kolegové ze seriálu Slunečná překvapili ho dortem, na kterém byla zobrazená jiná jeho milovaná žena, zpěvačka Natálie Oreiro.

Roman Tomeš ve Slunečné/Zdroj: super.cz

Známý herec poprvé ji uviděl v obrazovce ještě ve mladí a dokonce byl v jejím českém fanklubu. “O to úžasnější bylo, když jsem dostal na Slunečné k narozeninám dort s jejím portrétem,” řekl známý herec portálu Super.

Roman také sdílel, jak proběhlo takové překvapeni ve Slunečné. Podle jehož slov, na konci natáčecího dne režisér řekl, že celý tým musí předělat záběr. Všichni se vrátili s úsměvem a s dortem na plac. Herec řekl, že se skoro rozbrečel.

Roman Tomeš ve Slunečné/Zdroj: super.cz

Podle jeho slov, téměř všichni jeho kolegové se smáli, protože nemohli uvěřit, že má takovou krásnou lásku. Jeho manželka Michaela o jeho lásce přesně vi. Dokonce Roman tvrdí, že jeho partnerka je velmi podobná známe zpěvačce. Herec také prozradil, že by moc chtěl zazpívat s Oreiro česko-španělský duet, a kvůli tomu ji zkusí oslovit.

Roman Tomeš/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ZNÁMÁ HEREČKA NIKDY JEDNODUCHÝ ŽIVOT NEMĚLA: JANA PREISSOVÁ SLAVÍ SVÉ TŘIASEDMDESÁTÉ NAROZENINY

PŘIPOMINAME: MIROSLAV DONUTIL SLAVÍ SVŮJ ŽIVOTNÍ JUBILEUM: V JAKÝCH POPULÁRNÍCH FILMECH HRÁL LEGENDÁRNÍ HEREC

Share