Poslanec ODS Skopeček kritizoval Maláčovou: Ministryně práce v přímém přenosu uvedla zvláštní výrok

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová v televizním pořadu představila výrok, který hned byl kritizován. O tom informuje na svých webových stránkách portál novinky.cz.

Jana Maláčová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jana Maláčová hned během v Partii s poslancem ODS Janem Skopečkem dostala do diskuze. Ministryně uvedla, že nynější stav, který způsobila pandemie koronaviru je horší než dopady, které byly po druhé světové válce.

Jana Maláčová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Celá země stojí. Ani druhá světová válka nezpůsobila to, co covid,” řekla. Poslanec ji vyzval, aby za svůj výrok omluvila. Nicméně ministryně dodala, že měla na myslí celoplošné uzavření škol a porady na důležité sféry života, nikoli na počet úmrtí.

Jana Maláčová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Naopak ale politici se sešli v tom, že se nemusí být omezení pohybování mezi kraji. Podle Maláčová tento návrh ministra zdravotnictví Blatného je nepředstavitelný. Skopeček to pojmenoval „šíleným nápadem“.

Jana Maláčová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Nedovedu si představit vynucování ani kontrolování,“ promluvila ministryně práce a sociálních věcí. Dle ní je potřeba naopak motivovat občane, ale ne zpřísňovat restrikci.

ČTĚTE TAKÉ: BONUS PRO LIDI V KARANTÉNĚ NEBO IZOLACI MŮŽE DOSÁHNOUT 500 KORUN DENNĚ, NAVRHLA JANA MALÁČOVÁ: VLÁDA SE TĚMITO NÁVRHY BUDE ZABÝVAT JEŠTĚ PŘÍŠTÍ TÝDEN

PSALI JSME: JANA MALÁČOVÁ MLUVILA O MOŽNÉM DALŠÍM ROUŠKOVNÉM: EKONOM PŘEDPOKLÁDÁ, ŽE DRUHÝ BONUS BY MOHL BÝT DRAŽŠÍ NEŽ PRVNÍ

Share