“Těším se jak malá na vaše reakce”: Čím Anna Slováčková potěšila své fanoušky

26letá zpěvačka Anna Julie Slováčková své fanoušky miluje, a snaží se často jim ukazovat nové písničky. Ve dnešní době na svých sociálních sítích prozradila, že její fanoušky za pár dny mohou od ni očekávat hudební album.

Anna Julie Slováčková/Zdroj: instagram.com

“V pátek 12.2 ve 20 hodin vydával své první debutové sólo album. Těším se jak malá na vaše reakce,” prozradila Slováčková, písničky které fanoušci zvládnou poslouchat i přes CD.

Zpěvačka dlouhodobě pracovala nejenom nad svým albem, ale i nad coverem CD. “Byla to náročná práce. Nejdřív jsme měli úplně jinou představu. Cover měl být malovaný a cely úplně jednoduchý,” dodala zpěvačka.

Anna Julie Slováčková/Zdroj: instagram.com

Slováčková také prozradila, že texty v písních také nebudou jednoduché. Svým fanouškům sdílela dnes vlastní fotografii, která patří k její albu. Podle jejich slov, hlavní fotku sdílí 12.února.

Příznivci Anny Slováčkové se moc na její nové album těší a známou zpěvačku podpořili svými komentáři. Dokonce pod příspěvkem příjemný komentář nechala i ex první dáma České republiky Dagmar Havlová: “Lucka umí a na album těšíme.”

Anna Julie Slováčková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “JSEM NA SEBE V ÚNORU ZVĚDAVÁ”: ANNA SLOVÁČKOVÁ PROZRADILA, JAK DODRŽUJE SVÉ NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ

PŘIPOMINAME: НVĚZDA SERIÁLU SESTŘIČKY A ZPĚVAČKA HEIDI JANKŮ SE PŘIDALA KE KAMPANÍ SUCHEJ ÚNOR: JAK VŠE PROBÍHA A CO NA TO JEJÍ FANOUŠCI

Share