“Jsem na sebe v únoru zvědavá”: Anna Slováčková prozradila, jak dodržuje své novoroční předsevzetí

25letá zpěvačka Anna Slováčková měla rok 2020 velmi náročný. Zvítězila rakovinu a kvůli covidu téměř ztratila práci. Kvůli tomu, na konci nejtěžšího roku v životě zpěvačky sdílela na sociálních sítích novoroční předsevzetí.

Anna Slováčková/Zdroj: instagram.com

Ve dnešní době svým příznivcům prozradila, jak ho dodržuje. Známá zpěvačka má cíl přečíst aspoň jednu knížku za měsíc, který bohužel nevyplnila. “Já se k tomu proste nemůžu přinutit. Já asi potřebuju narazit zase na knížku, která mě vtáhne a nebudu schopná se od ni odlepit,” napsala Slováčková.

Pro ni čtení knih je velmi složité, protože podle jejich slov muže za nimi usnout nebo za hodinu čtení vzít mobil do ruky. Kvůli tomu požádala své fanoušky, aby ji poslali nějaké rady na čtení knih.

Anna Slováčková/Zdroj: instagram.com

Slováčková měla další cíl: často se cvičit, který dodržuje i ve dnešní době. Podle jejich slov, na začátku roku všechna cvičení byla pro ni náročná, ale ve dnešní době se všechno změnilo, a s každým dalším cvičením se zpěvačka cítí lépe.

“No a vídat víc kamarády a plánovat víc výletu to teď všichni víme, tmě není možný. Takže tohle předsevzetí stojí na bodu mrazu,” napsala Anna Julie s tím, že kvůli opatřením proti koronaviru veškeré akce a shromáždění lidi jsou zakázané.

Anna Slováčková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ZPĚVAČKA MARTINA PÁRTLOVÁ JE TĚHOTNÁ: V 41 LETECH ČEKÁ PRVNÍ DÍTĚ

PŘIPOMINAME: НVĚZDA SERIÁLU SESTŘIČKY A ZPĚVAČKA HEIDI JANKŮ SE PŘIDALA KE KAMPANÍ SUCHEJ ÚNOR: JAK VŠE PROBÍHA A CO NA TO JEJÍ FANOUŠCI

Share