Zpěvačka Martina Pártlová je těhotná: v 41 letech čeká první dítě

Na své první dítě čeká zpěvačka Martina Pártlová. Je jí 41 let a už chtěla dítě. Její kamarádka herečka Nikol Štíbrová je také těhotná, ale čeká druhé dítě. Před několika měsíci porodila také herečka Veronika Arichteva. Kruh se podle nich už uzavřel. Informoval o tom web Super.cz.

Zpěvačka Martina Pártlová přiznala, že teď cítí, co je to být těhotná. Prozradila také, že s přítelkyní Nikol Štíbrovou otěhotněly asi dva dny od sebe.

Zatím odmítá mluvit o tom, kdo je otcem jejího dítěte. Řekla jen, že její potomek bude mít nejlepšího tátu. Vše ostatní zatím zůstává tajemstvím.

Zpěvačka dodala, že se také bude snažit co nejlépe. Hodně si z toho dělala legraci a asi si uvědomuje, že to nebude tak jednoduché.

Samozřejmě, poté, co se to stalo známým, mnoho lidí jí začalo blahopřát, jedny z prvních byly její kamarádky Nikol Štíbrová a Veronika Arichteva.

Martina Pártlová / Zdroj: youtube.com

„S Lukou už se strašně těšíme. Bereme holku i kluka. Kruh se uzavřel,“ napsala Veronika Arichteva. Nikol Štíbrová napsala, že by chtěla být se svou kamarádkou na JIP po císařském řezu.

PSALI JSME: ROBERT PLAGA PROZRADIL, KDY SE ŽÁCI BUDOU MOCI VRÁTIT DO LAVIC: NYNÍ SE AKTIVNĚ DISKUTUJE O TÉMATU TESTOVÁNÍ VE ŠKOLÁCH

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ SE ZNOVU PUSTILA DO MUŽSKÉHO POHLAVÍ A PORADILA ŽENÁM, AŤ SI ZAŘÍDÍ PŘEDMANŽELSKÉ SMLOUVY

Share