Pokud 40letý muž najednou oznámí, že se chce oženit, okamžitě se před ním postaví fronta

Nějaký osamělý občan mi hystericky napsal dopis s malým rukopisem. Ukazuje se, že pokud se nějaký více či méně slušný čtyřicátník chce oženit, pak se k němu okamžitě postaví do fronty dámy různého věku. Zatím nevím, jak by mě tato informace měla ovlivnit. Začít se bát, nebo to nechat tak. Ale napadlo mě tohle.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Řekněme, že nějaký víceméně slušný občan, umytý, v celých ponožkách, pracující, který nežije s matkou a nemá antikoncepční vzhled, se skutečně rozhodl oženit.

Leží si na svém osobním gauči a přemýšlí: „Ach, možna bych se měl oženit.“ A hned za jeho dveřmi se zhmotňují různé svobodné ženy všech tvarů a odstínů a začnou vytrvale klikat na tlačítko zvonění. Tak to má být, něbo co? Pochopitelně, že ne. Chlápek bude muset čelit některým problémům.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

První a největší komplikací bude, že velká část žen vrstevníc bude vdaná. No, vlastně jsem viděla tabulku o vdaných a ženatých různého věku, a tady procento svobodných, rozvedených a vdovských žen v tomto věku není tak velké. A zajímavé je, že procento svobodných (nikdy nevdaných) žen od 30 let je také velmi stabilní. No, nejsou vdané, protože tam nechtějí.

Vy si řeknete: Namítnu, vždyť jsou ještě mladé ženy (mnohé z nich jsou ještě svobodné). 20-25 let. Ale něco mi říká, že oni dávají přednost buď mužům stejného věku, nebo o něco starším. A aby tato konkurence vydržela, musíte mít alespoň vynikající vzhled nebo neméně vynikající výdělek.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Existují i starší ženy. Zdálo by se, že oni by měli být šťastní od takového manželství. Oni, mimochodem, mohou mít již vyrostlé děti, výdělek a zavedený způsob života. Ale tady je smůla – čím je nalákat do manželství? Děti už v plánech nemají, závoj a panenka na kapotě v jejich životě už byla. Zde je třeba nabídnout něco konkrétního: porozumění, vzájemnou pomoc, zlepšení života. A ne jen snažit se jí podstrčit ponožky výměnou za manželství…

Samozřejmě existují výjimky z jakéhokoli pravidla. Láska a tak. Existují muži, kteří jsou tak chytří, krásní a okouzlující, že jsou zajímavé pro ženy v jakémkoli věku. Ale my tady mluvíme o frontách u dveří čtyřicátníků…

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Řekněme upřímně, jediná fronta, která se postaví kolem obyčejného muže, který se chystá uspořádat casting dívek pouze na základě toho, že se pán chce oženit, a je mu už čtyřicet – to je fronta z lékařů.

PSALI JSME: FITNESS INSTRUKTORKOU V 90 LETECH: JAPONSKÁ ZÁZRAČNÁ BABIČKA TAKIMIKA NEUVAŽUJE O ODCHODU DO DŮCHODU

PŘIPOMÍNÁME: SETKÁNÍ MAJITELE A ZTRACENÉHO PSA, KTERÉHO HLEDALI 3 MĚSÍCE DOJALO UŽIVATELE SÍTĚ K SLZÁM

Share