Moje sestra se rozhodla nastěhovat do mého bytu. Je si jistá, že ho nebudu pronajímat, protože to potřebuje víc

Nejsem milionář, jsem obyčejný člověk. Ale přesně jsem věděl, co chci. Zdědil jsem malé množství peněz, které stačilo na první splátku hypotéky.

S manželkou jsme se rozhodli neinvestovat do drahého bydlení. Koupili jsme skromný byt, abychom za něj co nejrychleji splatili hypotéku. A prodej skromného bytu je mnohem jednodušší.

Splatili jsme za svůj jednopokojový byt doslova za pět let, před plánovaným termínem. A pak šťastně vydechli, naše platy opět patří nám, ne bance.

Klíč / Ilustrační foto / Zdroj: 1news.zp.ua

S ženou jsme o tom přemýšleli a rozhodli jsme se ušetřit peníze na další první splátku. Koupili jsme nový byt ve městě, kam se plánujeme přestěhovat. Větší a lepší.

Začali jsme tento byt pronajímat a penězi z nájemného jsme platili hypotéku. Také jsme si přidávali své peníze. A druhý byt se za pět let stal naším. Zbývá jen čekat na důchod a můžeme se stěhovat.

Nový byt byl postupně rekonstruován a my ho již nepronajímáme. My sami tam budeme žít.

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: storinka.com.ua

Moje mladší sestra, která v tom městě žije, mi navrhla, aby se s rodinou přestěhovala do tohoto bytu. Postará se o bydlení, dokonce i je připravena platit poplatky.

S manželem a dětmi si pronajímají byt celý život. Teprve když její manžel zdědil jednopokojový byt na okraji města, okamžitě ho prodal. Koupil si drahé auto, jeli na dovolenou a peníze došly. Nechápu, kdo jim zabránil v použití naší metody? Mají děti, ony rostou. Co bude dál?

Uvědomil jsem si, že když jim dovolím žít v našem bytě, pak je nevyhodím. Odmítl jsem, našel výmluvu. Sestra je uražená, ale nemám pravdu?

PSALI JSME: MOJE SESTRA S RODINU SE CHTĚLI NASTĚHOVAT DO BYTU, KTERÝ ZDĚDILA MOJE MANŽELKA: JAK VŠE DOPADLO

PŘIPOMÍNÁME: MOJE TRPĚLIVOST DOŠLA A JÁ JSEM VYSTĚHOVALA MANŽELA I TCHYNI Z MÉHO BYTU

Share