Moje trpělivost došla a já jsem vystěhovala manžela i tchyni z mého bytu

Vdala jsem se ve věku 26 let. Do této doby jsem měl svůj vlastní byt: dostala jsem malý byt od babičky, pak jsem ho prodala, vzala si bankovní půjčku a koupila jsem si pěkný byt. Byla jsem velmi spokojená: byla jsem schopna vrátit půjčku za dva roky a potom jsem měla vlastní krásný domov.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Pak jsem potkala Leoše, zamilovali jsme se a po šesti měsících jsme se vzali. Začali jsme žít v mém bytě. Zpočátku bylo všechno v pořádku, ale pak se moje tchyně přestěhovala k nám. Tehdy jsem zapomněla na klidný život. Tchyně prodala svůj byt, aby splatit své dluhy: měla bankovní úvěr na auto.

Rodina/Zdroj: zamechatelno.fun

Banka podala žalobu. A rozhodnutím soudu byla tchýně povinna splatit celý dluh. Dokázala to, až když prodala svůj byt. Neměla kde bydlet, a proto začala žít s námi. Moje tchyně je velmi ledabylá žena, ráda jí v pokoji před televizí, nechce po sobě umývat nádobí. Nelíbilo se mi to, ale nechtěla jsem se hádat. To trvalo celý rok. Pak jsem otěhotněla a porodila Aničku.

Rodina/Zdroj: zamechatelno.fun

A pak život se stal nesnesitelným: tchyně mi s dítětem vůbec nepomáhala. Prostě jsem neměla sílu hledat dítě a tchyni. Stěžoval jsem si Leoši. Tchyně udělala skandál, prý, že jsem líná žena a špatná žena v domácnosti. Atmosféra doma byla velmi napjatá.

A nedávno se stalo to, co vyčerpalo moji trpělivost. Byl víkend, šla jsem na nákup. Požádala jsem svoji tchyni, aby hledala Aničku. Až přišla domů, uviděla, že tchyně sedí před televizí a žvýká sendvič, ale Anna není s ní. Tehdy jsem se rozhněvala, začal se hrozný skandál. Řekla jsem jí všechno, co dávno měla ve hlavě: to, že žije v mém bytě, nikde nepracuje, nechce ani hlídat vnučkou, nevaří, neuklízí byt.

Rodina/Zdroj: zamechatelno.fun

A když Leoš přišel domů z práce, lhala mu, že jsem ponořila její hlavu do toalety! Měla také kapesník na zápěstí, prý jsem ji zbila. A můj manžel jí věřil! Teď se mnou nemluví. Oba mě považují za na nepřítele. Udělala jsem rozhodnutí: vystěhuju oba z mého bytu. Nech žijí, jak chtějí! Dcerku dokážu vychovat sama.

PSALI JSME: MUŽ NAKAŽENÝ KORONAVIREM SE VYDÁVAL ZA SVOU ZDRAVOU MANŽELKU, ABY ODLETĚT DOMŮ

ČTĚTE TAKÉ: MANŽELKA PODALA ŽÁDOST O ROZVOD A ZE VŠEHO VINÍ CHLAD: KDYŽ JE VENKU NĚKOLIK STUPŇŮ POD NULOU, ŽENA SE CÍTÍ ŠPATNĚ

Share