„Mám nejvyšší hladinu testosteronu“:Tomio Okamura prozradil tajemství své výkonnosti, kromě toho předseda SPD promluvil i o své slabině

Do sněmovních voleb zbývá zhruba dva a půl měsíce a politici nyní intenzivně pracují na tom, aby dosáhli co nejlepšího výsledku. Předseda SPD Tomio Okamura prozradil, proč je tak výkonný, podle něj má nejvyšší zdravou hladinu testosteronu. Hovořil ale i o svých slabých stránkách, například o tom, že není příliš dochvilný. Mluvil o tom v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima News.

Tomio Okamura říká, že letos v létě nepojede na dovolenou, nyní se musí věnovat politice. Proto ho místo cesty k moři čeká cestování po Česku.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

Podle něj je rád, že komunikuje s lidmi, i když se to mnohým politikům nelíbí. Dodal, že je jedním z těch politiků, kteří takto jezdí po zemi každý rok.

Šéf SPD tvrdí, že spí jen několik hodin denně a takový režim má už několik let. Jeho lékař byl proto po měření hladiny testosteronu dokonce překvapen.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

„Říkal, že mám nejvyšší hladinu testosteronu, která je ještě zdravá. To způsobuje výkonnost v tom smyslu, že člověk jde furt dopředu,“ uvedl Tomio Okamura.

Ale také upřesnil, že normální člověk cítí, když potřebuje odpočinout, ale on bohužel ne. Už měl několik případů, kdy se mu začala motat hlava a bylo mu zle.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

Předseda politického hnutí také přiznal, že má i několik slabin. Například není příliš dochvilný. Přestože dlouhá léta pracoval v cestovním ruchu a měl schůzky naplánované na určitý čas.

I jeho kamarád Ota Ledvinka prozradil, že Okamura má opravdu často problém s dochvilností. Proto se často jejich schůzky konají s určitým zpožděním.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

„Tuto část si z Japonska nepřevzal, bohužel,“ řekl Ota Ledvinka.

PSALI JSME: MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ ZMĚNILO PODMÍNKY PRO VSTUP DO RESTAURACÍ ČI DIVADEL : MNOHO LIDÍ O TOM NEVÍ A RISKUJÍ DOSTAT POKUTY

PŘIPOMÍNÁME: MATĚJ STROPNICKÝ PROZRADIL, CO BY ČSSD PŘED VOLBAMI A PO NICH MĚLA DĚLAT, ABY ZLEPŠILA SVŮJ VÝSLEDEK: „Z OPOZICE SE DÁ PROSADIT HODNĚ VĚCÍ“

Share